gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

msülüm gürses sonuna kadar şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses, müslüm gürses şarkıları, sonuna kadar şarkı sözü, şarkı sözleri, müslüm gürses albümünden şarkı sözleri aradığınız herşey burda melkelerim...
    müslüm babada neye elini atsa güzel oluyor işte bir pop şakısını daha kendi yorumuyla söyledi.ferda anıl yarkın sesi ve yorumuyla dinlediğimiz sonuna kadar geldim aşkın sözleri buyrun.

Sonuna kadar geldim aşkın
    Kavuşamadım ben sana
    Yetişemedim ben sana
    Anlatamadım derdimi
    Ağla gönlüm ağla

Bekledim inan seni hergün
    Dayanamadım sevgisiz
    Yetişemedim ben sensiz
    Anlatamadım derdimi
    Ağla gönlüm ağla

Yazık ettin yazık
    Kendinden çok bana
    Gücüm kalmadı artık
    Her yokluğunda

Aylar geçse de yillar geçse de
    Bir ömür böyle sürse de
    Ben seni unutamam

Aylar geçse de yillar geçse de
    Bir ömür böyle sürse de
    Ben seni unutamam

msülüm gürses sonuna kadar şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses Öpmek İstedim Şarkı Sözü

Müslüm Gürses Öpmek İstedim Şarkı Sözü

Müslüm Gürses Öpmek İstedim Bir anda karşımda görünce seni İnan ki sarılıp öpmek istedim Gözlerim ne kadar özlemiş seni Sevinç gözyaşları dökmek istedim Suya hasret kalan toprak misali Seni kana kana içmek istaedim Yorgun kollarımla sarılıp sana Şu yalan dünyadan göçmek istedim Sevgilim birtanem herşeyim benim Seni yıllar boyu görmek istedim Hayal ettiğimden fazla sevindim Seni...
  2. Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm gürsesin sonuna kadar geldim aşkın kavuşamadım ben sana yetişemedim ben sana diye bi parçası vardı bu parçanın sözlerini tam olarak almam mümkün mü sağolun.
  3. Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı mümkünse benim isteğimi yerine getirin ve lütfen Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.
  4. Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.
  5. Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013

Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013

Bu sayfa; Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yakın tarihte kaybettiğimiz ünlü müzik adamlarından biri olan Müslüm Gürses'in tam da hastalanmadan önce stüdyoda okuduğu ancak çıkartmaya fırsat bulamadan aramızdan ayrıldığı albümü-piyasaya çıktı. Albümün adı ise hayli manidar. Çünkü parçalrdan arasında Gürses'in en...

Sayfayı Paylaş