gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

mthfr c677t homozigot mutant hakkında yardım

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

benim bir buçuk yıldır bebeğim olmadığı için ve daha öncesinde bir düşük yaşadığım için doktorum bazı testler önerdi bunlardan biride trombofili testi ve sonucum mthfr c677t homozigot mutant çıkmış bu ne anlama geliyor bilenler varsa çok sevinirin cevaplarınızla.

mthfr c677t homozigot mutant hakkında yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutant Günlükleri tanıtım

Mutant Günlükleri tanıtım

Yapım : 2008, ABD Tür : Bilim Kurgu / Aksiyon / Macera Yönetmen : Simon Hunter Senaryo : Philip Eisner Oyuncular : John Malkovich, Thomas Jane, Ron Perlman, Devon Aoki, Benno Fürmann Yapımcı : Edward R. Pressman, Tim Dennison Görüntü Yönetmeni : Geoff Boyle Müzik : Richard Wells Dağıtım : Tiglon Süre : 1 saat, 41 dk. Gösterim Tarihi : 2 Ocak 2009...
  2. Domuz gribi aşısı hakkında yardım!!!

Domuz gribi aşısı hakkında yardım!!!

Arkadaşlar biliyorsunuz domuz gribiyle ilgili salgın haberleri ölüm haberleri derken birde bu hastalığa karşı uygulanan aşının yan etkileri ve zararları konusunda uygulanmalımı uygulanmamalımı diye insanlar düşünce ve karar olarak ikiye ayrıldılar. Bu konuyu yazmamın sebebi bizde bir anne baba olarak hala korku içinde olmamız belki bilmeyenler için söylüyorum okullardaki öğrencilere...
  3. telefon hakkında yardım

telefon hakkında yardım

benim telefonun markası samsung gt-s5603. problem şu: şarja takıyorum. batarya çok veya az ısınmış diyor. bataryayıda değiştirdim sonuç aynı.s
  4. ayak kırığı hakkında yardım

ayak kırığı hakkında yardım

sağ ayağımın küçük parmağına dayanan bir ağrısı var evde nasıl tedavi edebilirim büyük bir ihtimalle çatlak yada kırık ağrı kıremi sürdüm hiç fayda göremedim acaba evde nasıl tedAvi edebilirim ? lütfen yardım edin
  5. GEBELİKTE KINA yakkma hakkında yardım

GEBELİKTE KINA yakkma hakkında yardım

Merhaba Arkadaşlar, Sizlere bir sorum olcak Gebelikte ele kına yakmanın bir sakıncası var mı sizce?? Bebekte leke olur duyumları hurafe mi ? Dönüş yaparsanız sevinirim :)

Sayfayı Paylaş