gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Muammer Çelik, kulübün kendisine olan borcunu ödemeden istifa etmeyeceğini bildirdi.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Çelik, düzenlediği basın toplantısında, kendisi hakkında yerel gazetelerde 300 bin Avro'luk bir transferi, 600 bin Avro göstermiş gibi gerçek olmayan haberlerin çıkması üzerine açıklama yapmak zorunda kaldığını söyledi. Gazetede çıkan haberin tamamen iftira dolu olduğunu savunan Çelik, şöyle konuştu:

''Oysa benim Kocaelispor'un, resmi kayıtlarında 612 bin YTL alacağım gözüküyor. Bu nedenle böyle bir işin içinde gösterilmem çok çirkin. Ben bunları, istifa etmem için bir baskı unsuru olarak kullanıldığını düşünüyorum.

612 bin YTL alacağımı almadan istifa etmiyorum. Bu takım için şampiyonluk uğruna her şeyimi feda ettim. Eğer, bundan bir menfaat sağladığım ispatlansın, İzmit'in ortasında kendimi asarım.

Hiçbir yöneticinin benim alacağım kadar kadar alacağının olduğuna inanmıyorum. Kimse dedikodu üretmesin. El ele verelim, Kocaelispor'u daha iyi yerlere taşıyalım.''

-AHMET DURSUN'UN KADRO DIŞI BIRAKILMASI-

Muammer Çelik, futbolcu Ahmet Dursun'un, Avusturya kampında Beşiktaş ile yapılan hazırlık karşılaşması sonrasında teknik direktör Engin İpekoğlu ile soyunma odasında yaptığı tartışma sonunda kadro dışı bırakıldığını söyledi.

Engin İpekoğlu'nun, Ahmet Dursun'u soyunma odasında konuşmaması için uyardığını ifade eden Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Teknik direktör, Ahmet Dursun'u konuşmaması için uyarmış. Ahmet Dursun (Ben konuşurum) diye karşılık vermiş. Bunun üzerine futbolcular ve yöneticiler araya girerek tartışmanın büyümesini önlemiş.

Bu olaydan daha vahimi, geçtiğimiz sezon Antalyaspor karşılaşmasından sonra o günkü hocamız Kayhan Çubuklu ile kaptan Serdar Topraktepe arasında cereyan etti. Biz, yönetici olarak konuyu olayın mahallinde çözerek, bugün yaşanan pozisyona düşürmedik.''

-''EN BÜYÜK HATAYI YÖNETİME GİRMEKLE YAPTIM''-

Kulüp başkanı Serhan Gürkan'ın, kendisi hakkında gerçeği yansıtmayan konuşmalar yaptığını ileri süren Çelik, şunları kaydetti:

''Başkanla bire bir yaptığımız görüşmeler sürekli basında farklı şekilde dile getirildi. Ben de bunun üzerine aramızda geçen konuşmaları açıklayarak gerçekleri kamuoyu ile paylaştım.

Diğer yandan, ben en büyük hatayı haziran ayındaki kongrede yönetime girmekle yaptım. Ama paranın esiri oldum. Çünkü, benim kulüpte alacağım vardı. Şimdi ise hala istifa etmemekle de en büyük hatayı yapıyorum.''

haber7

Muammer Çelik, kulübün kendisine olan borcunu ödemeden istifa etmeyeceğini bildirdi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kulübe

kulübe

Kulübe Basit malzemeyle yapılmış derme çatma bağ evi dünya hayatının geçiciliğine yürekten inanmış, kendini ahirete veren ve fakat dünyanın hakkını da dünyaya veren akıllı bir kimseye, Kulübe yanlızlığı tercih ederek manen olgunlaşmaya, insanların günlük işleriiyle fazla ilgilenmemeye, Bekçi yahut asker kulübesi huzur ve güvene, buralrda görülen aksaklık ve olumsuzluklar asayiş ve güvenliğin...
  2. Borç ödemeden Aciz Vesikasi:

Borç ödemeden Aciz Vesikasi:

borç ödemeden aciz belgesi aciz vesikası şartları vesikası nedir belgesi acz Madde 105 - Haczi kabil mal bulunmazsa haciz tutanağı 143 üncü maddedeki aciz vesikası hükmündedir. İcraca takdir edilen kıymete göre haczi kabil malların kifayetsizliği anlaşıldığı surette dahi tutanak muvakkat aciz vesikası yerine geçerek alacaklıya 277 nci maddede yazılı hakları verir.
  3. Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması hakkında yardım bekliyorum teşekkürler.
  4. itirazlı olan mazot ödemeleri ne zaman yapılacak

itirazlı olan mazot ödemeleri ne zaman yapılacak

İtirazlı olan mazot ödemelerini ne zaman alabileceğiz arkadaşlarım bununla ilgili bir bilginiz var mı hangi tarihte alacağız ?
  5. Oruç ve namaz borcu olan kız borcunu ödemeden evlenemez doğrumu?

Oruç ve namaz borcu olan kız borcunu ödemeden evlenemez doğrumu?

Sual: (Oruç veya namaz borcu olan kız, borçlarını ödemeden evlenemez) deniyor. Bu doğru mu? CEVAP Hayır, doğru değildir. Evlenince kocasından izinsiz nafile oruç tutmak uygun olmadığı için, belki oruç borcuyla kocasının evine gitmemeli denmiş olabilir. Namaz borcu bitmeden de evlenebilir. Sual: Ramazan ayında tutamadığımız oruçları, istediğimiz zaman kaza edebilir miyiz? CEVAP Evet, her zaman...

Sayfayı Paylaş