gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Abacı - Derdin Ne İse

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Derdin ne ise saklama mahrem olayım ben, Cürmüm ne ise söyle de mahkum kalayım ben, Aç kalbini, dök derdini tahfif-i elem et,
    Güldürmeyeceksen de beni gül güzelim sen,
    Bir kere görüp güldüğünü şad olayım ben.

Muazzez Abacı - Derdin Ne İse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Abacı - Unutamazsın

Muazzez Abacı - Unutamazsın

unutamazsın notası gözlerimde dolmuş iki damlasın unutamazsın nota gözlerime dolmuş iki damlasın kalbin çınlasın Unuturum diye yorma kendini Her sevenle beni bir tutamazsın Bu kadar yürekten sevmişken seni Öyle kolay değil unutamazsın unutamazsın Yıllar sonra bir gün beni ararsan Kulakların değil kalbin çınlasın Yıllar sonra bir gün beni ararsan Kulakların değil kalbin çınlasın Ardından...
  2. Muazzez Abacı - Name

Muazzez Abacı - Name

Sevdiğim yar da ne göndermiş bana Rüzgar dokunmamış dal ister benden Bir lezzet olmasın demiş tadından Hiç arı görmemiş bal ister benden Nerden alayım,kimden bulayım Ne bir ağacım vardır nede bir dalım Ne bir evim vardır nede ocağım Ne bir sedirim var nede otağım Al kumaş içinde şal ister benden Nerden alayım, kimden bulayım Yunus Emre derki zula bilmem Kışın çok ararım yaz bulabilmem...
  3. Muazzez Abacı - Çok Yanlızım

Muazzez Abacı - Çok Yanlızım

Hayatta bu ilk aşkım kaderle ilk oyunum Kırılmış bir dal gibi büküldü kaldı boynum Çok yalnızım ama çok nasıl şey anlayamam Öldünmü hiç soran yok ben böyle yaşayamam Dünyada sanki bir ben birde bitmeyen çilem Gözyaşı seli basmış hala dolmuyor neden Çok yalnızım ama çok nasıl şey anlayamam Öldünmü hiç soran yok ben böyle yaşayamam Bu perişan halimden yalnız bulutlar anlar Bulutlar yapayalnız...
  4. muazzez abacı :VURGUN

muazzez abacı :VURGUN

Gözlerim uykuyla barıştı sanma Sen gittin gideli dargın sayılır Ben de bir zamanlar sevildim amma Seninki düpedüz vurgun sayılır Yalan mı söyledin göz göre göre Ne zaman dolacak verdiğin süre Gönülden gördüğüm takvime göre Aldığım her nefes birgün sayılır Armağan ettiğin kutsal mendile Akarken içimi dağlayan çile Manavgat denilen çağlayan bile Benim gözyaşımdan durgun sayılır Ne kadar...
  5. MUAZZEZ ABACI : ağlamam

MUAZZEZ ABACI : ağlamam

Yine kör kuyularda kalmışım Kalmışım kalmışımYine çıkmazlara düştüSevdam sevdam sevdamYokluğunun acısı bir yanaBir yanaYine başladı yine başladıSensizlik kavgamBilirsin ki ağlamamBilirsin ağlayamamBilirsin ki ölürümBilirsin yaşayamamYine ben yanlızımYine dönülmeze girdi yolumGülüşünün eksiği bir yanaYokluğunun rüzgarı bir yanaYine bağlandı elim kolumSöz:Seda AkayMüzik:Halil Karaduman

Sayfayı Paylaş