gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Abacı - Yanlızım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sen yoksan yanımda,yanlızım yalnız Kendimi kendimde bulamıyorum Sen benim içimde uzak bir yıldız
    Görüyorum amma tutamıyorum...

Nasıl susamışım, böyle sevmeye
    Nasıl da hasretim seni görmeye
    Başkası rüyama girmesin diye
    İnanan çok geceler, uyuyamıyorum...

Bir son ver ne olur korkularıma
    Yenik düştüm bütün tutkularıma
    Hiçbir söz yetmiyor, duygularıma
    Seni seviyorum amma diyemiyorum...

Söz:Ahmet Selçuk İlkan
    Müzik:Halil Karaduman​

Muazzez Abacı - Yanlızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Abacı - Kömür Gözlüm

Muazzez Abacı - Kömür Gözlüm

Derdine yandığım kınama beni Aşık sevdiğini del'eyler imiş Bir kömür gözlünün ateşi közü Yakıp bendeleri kül eyler imiş Ateşime gelin bakın közüme Kim dayanır bunca zalim sözüne Gül yüzlü yer bassa geçme yüzüme Basar bendelerin yol eğler imiş Su değilim yarim akan durulam Nasıl binem aşkın atın yorulam Zelhe gibi Yusuf' a nasıl sarılam Satan kend'özüne kul eyler imiş Gel sultanım sana...
  2. Muazzez Abacı - Kar Yangınları

Muazzez Abacı - Kar Yangınları

Senden bir çığ gibi kopsamda ben Buz mavisi gçnleri arıyorken Ayaz yemiş yüreğimde sen Üşüyeceksin Bende kar yangınları Sende göç hazırlığı Asiydim kardelen çiceğinden Bahar toprağına yüzünü süren Yoruldum anladım yanlış serüven Terkedeceksin Söz:Sema Şentürk Müzik:Müfit Bayraşa__________________
  3. Muazzez Abacı - Eyvah

Muazzez Abacı - Eyvah

Kurduğum hayaller düşten vefasız Baharı neyleyim kıştan vefasız Mevsimler gökteki kuştan vefasız Elimden uçuyor gençliğim eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Korkarım bırakıp gider burda İhtiyacım varken tam o sırada Üç günlük dünyada, bir gün murada Ermeden geçiyor gençliğim eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Elimde...
  4. Muazzez Abacı - Bitmemiş Gibi

Muazzez Abacı - Bitmemiş Gibi

Seninle bu aşk'ı kaldığı yerden Devam ettirelim, bitmemiş gibi Bütün suçları affediyorum Ne olur geri dön, gitmemiş gibi Razıyım gönlümü yerden yere vur Razıyım karşımda eller gibi dur Bitsin bu ayrılık, bitsin bu gurur Ne olur geri dön, gitmemiş gibi Ne ben söyleyeyim ne sen hatırlat Unut sen vedayı, anılara kat Bizimle başlasın yeniden hayat Ne olur geri dön, gitmemiş gibi......
  5. MUAZZEZ ABACI : ağlamam

MUAZZEZ ABACI : ağlamam

Yine kör kuyularda kalmışım Kalmışım kalmışımYine çıkmazlara düştüSevdam sevdam sevdamYokluğunun acısı bir yanaBir yanaYine başladı yine başladıSensizlik kavgamBilirsin ki ağlamamBilirsin ağlayamamBilirsin ki ölürümBilirsin yaşayamamYine ben yanlızımYine dönülmeze girdi yolumGülüşünün eksiği bir yanaYokluğunun rüzgarı bir yanaYine bağlandı elim kolumSöz:Seda AkayMüzik:Halil Karaduman

Sayfayı Paylaş