gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Dert Ortağım Benim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Aşk kadehiyle içtiğim sensin Sevgili diye seçtiğim sensin Bütün dünyayı gezdim dolaştım
    Anladım ki tek sevdiğim sensin
    Dert ortağım benim
    Biricik sevdiğim
    Söyle senden başka
    Kimim var benim
    Senden uzakta geçmez günlerim
    Bir gün görmezsem seni özlerim
    Başka birini sevemem artık ​

Muazzez Ersoy - Dert Ortağım Benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Yalan Mı?

Muazzez Ersoy - Yalan Mı?

Senİ Sevdİm GÖnÜlden Anlamadin Dİlİmden AŞkimi Gam Telİnden ÇaldiĞinda Yalan Mi? Sevdİm Sevdİm Sevİlmedİm Yİne Sevdİm Yalan Mi? Baharimi KiŞ Eden ÖpÜŞlerİn Yalan Mi? Harap Olan Bu GÖnlÜm Senİn İÇİn Saray Mi? Vİran Olan Şu GÖnlÜm Senİn OyuncaĞin Mi? __________________
  2. Muazzez Ersoy - Seninle

Muazzez Ersoy - Seninle

muazzez ersoy seninle neresi olursa olsun muazzez ersoy seninle dört mevsim çöl ortası olsun dinle Birakma Sevgİlİm Benİ Ardinda Al GÖtÜr Neresİ Olusa Olsun Benİm MutluluĞum Senİn Yaninda Senİnle Neresİ Olursa Olsun ÇÖl Ortasi Olsun DaĞ BaŞi Olsun Yeterkİ VarliĞin Yanimda Olsun DÖrt Mevsİm Bahari YaŞarim İnan Senİnle Neresİ Olursa Olsun.... __________________
  3. Muazzez Ersoy - Reyhan

Muazzez Ersoy - Reyhan

Dağlar Kızı Reyhan Reyhan Reyhan Analar Kuzusu Reyhan Reyhan Alem Sana Heyran Heyran Heyran Alem Sana Heyran Heyran Heyran Ne Güzelsin Aygız Gül Çiçeksin Aygız Birdanesin Aygiz Dürdanesin Aygız Güzeller Güzeli Reyhan Reyhan Reyhan Endamın Ezeli Reyhan Reyhan Alem Sana Heyran Heyran Heyran Alem Sana Heyran Heyran Heyran Ne Güzelsin Aygız Gül Çiçeksin Aygız Birdanesin Aygiz Dürdanesin...
  4. Muazzez Ersoy - Oyun Bitti

Muazzez Ersoy - Oyun Bitti

yıllardır aramızdaki sevgimiz hep yalan mıydı kapat kapat perdeleri bu komedi oyun bitti gidiyorum bırak beni elveda güzel sevgili ağlama sil gözlerini nasıl olsa oyun bitti aşk dolu o pembe günler demek bir hayaldi mehtapta ılık nefesin sona erdi oyun bitti __________________
  5. Muazzez Ersoy - Geceleri

Muazzez Ersoy - Geceleri

muazzez ersoy geceleri geceleri sensiz içerim sabaha kadar İÇİme AttiĞim Dertler Bİlİrİm Sonumu Bekler Kaderİm BÖyleyse EĞer Viz Gelİr Bu Elem Keder Nasilsa YanilmiŞim Ben MeĞer AĞladiĞim Geceler Yeter Yaninda Olmayi Çok İstedİmgÜldÜrmedİ Bu Zalİm Kader Gecelerİ Sensİz İÇerİm Sabaha Kadar Sabahlari Kahirla Gelİrİm Utana Sikila İÇİmİ DÖkerİm Duvara __________________

Sayfayı Paylaş