gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Kader Diyemezsin Sen Kendin Ettin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kader diyemezsin sen kendin ettin notaları kader diyemezsin sen kendin ettin nota nota akor notası Kader diyemezsin sen kendin ettin Aşkıma sevgime ihanet ettin
    Yalvarışın çok geç beni kaybettin
    Dönme artık seni bende terk ettim

Hani mutluluktu bu aşkın sonu
    Hani sürecekti bir ömir boyu
    Nasıl yaptın zalim sen bana bunu
    Kader diyemezsin sen kendin ettin

Şimdi gözlerimde boş bir anısın
    Sen gerçek aşkımın sahte yanısın
    Bana değil tanrım sana acısın
    Bu kötü günlere sen sebep oldun

Muazzez Ersoy - Kader Diyemezsin Sen Kendin Ettin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Seninle

Muazzez Ersoy - Seninle

muazzez ersoy seninle neresi olursa olsun muazzez ersoy seninle dört mevsim çöl ortası olsun dinle Birakma Sevgİlİm Benİ Ardinda Al GÖtÜr Neresİ Olusa Olsun Benİm MutluluĞum Senİn Yaninda Senİnle Neresİ Olursa Olsun ÇÖl Ortasi Olsun DaĞ BaŞi Olsun Yeterkİ VarliĞin Yanimda Olsun DÖrt Mevsİm Bahari YaŞarim İnan Senİnle Neresİ Olursa Olsun.... __________________
  2. Muazzez Ersoy - Hiç Farketmez

Muazzez Ersoy - Hiç Farketmez

Gece OlmuŞ GÜndÜz OlmuŞ Yanimdaysan HİÇ Farketmez Tutkİ Kiyametler KopmuŞ Senİnleysem HİÇ Farketmez Tut Kİ Kiyametler KopmuŞ Yanindaysam HİÇ Farketmez Al Canimi Kat Canina Ne Yapsam Az AŞk Adina Aldirmam DÜnya Kahrina Senİnleysem HİÇ Farketmez __________________
  3. Muazzez Ersoy - Gör Gör

Muazzez Ersoy - Gör Gör

Gün olur devran döner Sen kapimi calarsan Cok gülerim haline O gün beni ararsan Bu kalp sevilmek ister Ask kolay degil anla Günahlari hakettin agla haline agla Yolun acik ola elveda Gör gör seni nasil unutacagim Yeni yeni asklara kavusacagim Sakin ola gönlüme sokulma Seni avucumda oynatacagim __________________
  4. Muazzez Ersoy - Eskidendi O

Muazzez Ersoy - Eskidendi O

muazzez ersoy mutluluk mu kaldı mutluluk mu kaldı eskidendi o bir daha sevmek mi eskidendi o bir daha sevmekmi mutlulukmu yüzümde tebessüm arama dostum... mazîdeki büyük sevgidendi o... ağlıyorum diye hor görme beni, mutluluk mu kaldı; eskidendi o... dostlar oldu birer yabancı gibi, hasret çöküverdi bir sancı gibi... yollarda dolaştım kimsesiz gibi, bir daha sevmek yok eskidendi o......
  5. Muazzez Ersoy - Ayrılmalıyız Artık

Muazzez Ersoy - Ayrılmalıyız Artık

ayrılmalıyız artık nota ayrılmalıyız artık akor muazzez ersoy beyaz güller notası gitmeliyim bu yerden saadet diliyorum sana beyaz güllerden Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Sevdim seni çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutluluğuna Yakından...

Sayfayı Paylaş