gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Kalbimi Kıra Kıra

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kalbimi kıra kıra nota kalbimi notası notaları Senden bana ne kaldı Bir hatıradan başka
    Bir daha geri dönmem
    Yalan kattığın aşka
    Kalbimi kıra kıra
    Bıraktın bir hatıra
    Günahını yalancı
    Dudaklarında ara
    Gözyaşların boşuna
    Düşmem artık peşine
    Yansın yüreğin yansın
    Şimdi de bende sıra
    Al götür sevgiline
    Sevenin varsa yine
    Aşkın bir zehir oldu
    İçimde dura dura

Muazzez Ersoy - Kalbimi Kıra Kıra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kır çiçekleri

Kır çiçekleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kır pidesi

kır pidesi

kır pidesi fırını MALZEMELER: ( 2 kişilik) Yarım kilo mantar 1 büyük soğan Fırından alacağınız ekmek hamuru tereyağ ya da margarin tuz karabiber kırmızı pul biber HAZIRLANIŞI: Soğanları çok küçük kıyın . Biraz sıvıyağ katarak kokusu gidene kadar kavurun. Daha sonra yine çok küçük kıydığınız mantarları ekleyip iyice kavurun. Tuzunu, karabiberini, pul biberini ekleyin.Fırından aldığınız...
  3. kır çiçekleri

kır çiçekleri

çiçekli manzara resimleri kır manzaraları cicekli manzaralar burda olmak için neleri vermezdim ay geçici olarak servis dışı oldum kendimden geçtim bu resimlerle
  4. Ali Kırca

Ali Kırca

Ali Kırca ( 26.12.1948) -------------------------------------------------------------------------------- Doğum Tarihi 26.12.1948 G. Başlangıç Yılı 1974 G. Başlangıç Kurumu TRT Yayınlanmış Eserler Yayınlanmış dört kitabı bulunuyor. Özgeçmiş Gazeteciliğe 1974’te TRT’de muhabir olarak başlayan Ali Kırca, bu kurumdaki çeşitli görevlerden sonra, bir dönem TRT Haber Dairesi Başkanlığı’nı...
  5. Hayalimdeki kır evi meleklerim

Hayalimdeki kır evi meleklerim

Kır evi örnekleri Bahçeli ev örnekleri Kocaman bir bahçesi, ahşap panjurları olan bir kır evi hayalim var. bu kır evi örnekleri tam da benim hayalime uygun. Yeşillikler içinde ve bol çiçekli bir bahçeye sahip. Yazın 3-4 ay geçirsem bu evde örüm kesin uzar benim:)

Sayfayı Paylaş