gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Kıskanırım Seni Ben

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Saçın yüzüne değse Telini kıskanırım Birine söz söylesen
    Dilini kıskanırım
    Kıskanırım seni ben
    Kıskanırım kalbimden
    Bu nasıl aşk allahım
    Öleceğim derdimden
    Sakın takma göğsüne
    Gülünü kıskanırım
    Seni saran kemerden
    Belini kıskanırım
    Deli ediyor beni
    Gezinir her yerini
    Okşadıkça her yerini
    Elini kıskanırım

Muazzez Ersoy - Kıskanırım Seni Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Seviyorum Seni Zalim

Muazzez Ersoy - Seviyorum Seni Zalim

Bir sevda geldi basima Felek su aktti asima Uyku girmiyor gözüme Ahhhhhhhhhh Unuttun beni zalim 4x Gulusun ince kivrak sensin Bir selam vermeden gecersin Bilsen beni ne cok uzersin Seviyorum seviyorum seviyorum seni zalim Gulusun ince kivrak sensin Bir selam vermeden gecersin Bilsen beni ne cok uzersin Seviyorum seviyorum seviyorum seni zalim Birgun umit veriyorsun Sonra gulup kaciyorsun...
  2. Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

sevemez kimse seni nota sevemez kimse seni notaları muazersoy Sevemez kimse seni Benim sevdiğim kadar Sevgilim sen olmasan Yaşamak neye yarar Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım Birgün beni unutur Başkalarına bakma Birazcık sevgin varsa Beni yalnız bırakma Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım...
  3. Muazzez Ersoy - Senin İçin

Muazzez Ersoy - Senin İçin

ben senin için yanarım için hiç sızlamasın vicdanın muazzez ersoy hiç sızlamasın vicdanın muazzez ersoy yanarım Bir sabah uyanırsan ben yoksam Bil ki seni anladım, çekildim hayatından Sana bir tek hatıra bırakmadan Giderim hayatından bilinmezlere Sen üzülme ben yanarım Sen benim gönlümün en güzel yerindesin Gün gelir dönersem yüreğinden bilesin. Ben senin için yanarım için için Bu acı...
  4. Muazzez Ersoy - Seni Seviyorum

Muazzez Ersoy - Seni Seviyorum

Bilmiyorum kaç yıl oldu, sen gideli buralardan x 2 Sanma unuttum sanma mutluyum, inan hâlâ seviyorum Sanma unuttum sanma mutluyum, deli gibi seviyorum Dön sevgilim dön, dön ne olur Bekliyorum bekleyeceğim Dön sevgilim dön, dön ne olur Bekliyorum bekleyeceğim Sevemiyorum istemiyorum, senin yerine hiç kimseyi Sevemiyorum istemiyorum, senden sonra hiç kimseyi Bilmiyorum neredesin, hangi yaban...
  5. Muazzez Ersoy - Geceleri

Muazzez Ersoy - Geceleri

muazzez ersoy geceleri geceleri sensiz içerim sabaha kadar İÇİme AttiĞim Dertler Bİlİrİm Sonumu Bekler Kaderİm BÖyleyse EĞer Viz Gelİr Bu Elem Keder Nasilsa YanilmiŞim Ben MeĞer AĞladiĞim Geceler Yeter Yaninda Olmayi Çok İstedİmgÜldÜrmedİ Bu Zalİm Kader Gecelerİ Sensİz İÇerİm Sabaha Kadar Sabahlari Kahirla Gelİrİm Utana Sikila İÇİmİ DÖkerİm Duvara __________________

Sayfayı Paylaş