gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Seviyorum Seni Zalim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir sevda geldi basima Felek su aktti asima Uyku girmiyor gözüme
    Ahhhhhhhhhh
    Unuttun beni zalim 4x

Gulusun ince kivrak sensin
    Bir selam vermeden gecersin
    Bilsen beni ne cok uzersin
    Seviyorum seviyorum seviyorum seni zalim

Birgun umit veriyorsun
    Sonra gulup kaciyorsun
    Sen beni öldürüyorsun
    Ahhhhhhhh
    Unuttun beni zalim 4x

Muazzez Ersoy - Seviyorum Seni Zalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

sevemez kimse seni nota sevemez kimse seni notaları muazersoy Sevemez kimse seni Benim sevdiğim kadar Sevgilim sen olmasan Yaşamak neye yarar Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım Birgün beni unutur Başkalarına bakma Birazcık sevgin varsa Beni yalnız bırakma Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım...
  2. Muazzez Ersoy - Senin İçin

Muazzez Ersoy - Senin İçin

ben senin için yanarım için hiç sızlamasın vicdanın muazzez ersoy hiç sızlamasın vicdanın muazzez ersoy yanarım Bir sabah uyanırsan ben yoksam Bil ki seni anladım, çekildim hayatından Sana bir tek hatıra bırakmadan Giderim hayatından bilinmezlere Sen üzülme ben yanarım Sen benim gönlümün en güzel yerindesin Gün gelir dönersem yüreğinden bilesin. Ben senin için yanarım için için Bu acı...
  3. Muazzez Ersoy - Oyun Bitti

Muazzez Ersoy - Oyun Bitti

yıllardır aramızdaki sevgimiz hep yalan mıydı kapat kapat perdeleri bu komedi oyun bitti gidiyorum bırak beni elveda güzel sevgili ağlama sil gözlerini nasıl olsa oyun bitti aşk dolu o pembe günler demek bir hayaldi mehtapta ılık nefesin sona erdi oyun bitti __________________
  4. Muazzez Ersoy - Kıskanırım Seni Ben

Muazzez Ersoy - Kıskanırım Seni Ben

Saçın yüzüne değse Telini kıskanırım Birine söz söylesen Dilini kıskanırım Kıskanırım seni ben Kıskanırım kalbimden Bu nasıl aşk allahım Öleceğim derdimden Sakın takma göğsüne Gülünü kıskanırım Seni saran kemerden Belini kıskanırım Deli ediyor beni Gezinir her yerini Okşadıkça her yerini Elini kıskanırım __________________
  5. Muazzez Ersoy - Geceleri

Muazzez Ersoy - Geceleri

muazzez ersoy geceleri geceleri sensiz içerim sabaha kadar İÇİme AttiĞim Dertler Bİlİrİm Sonumu Bekler Kaderİm BÖyleyse EĞer Viz Gelİr Bu Elem Keder Nasilsa YanilmiŞim Ben MeĞer AĞladiĞim Geceler Yeter Yaninda Olmayi Çok İstedİmgÜldÜrmedİ Bu Zalİm Kader Gecelerİ Sensİz İÇerİm Sabaha Kadar Sabahlari Kahirla Gelİrİm Utana Sikila İÇİmİ DÖkerİm Duvara __________________

Sayfayı Paylaş