gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Mucit ögrenciler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mucit ögrenciler
    yazık yaaa.öğrencılere acıom vallaaa....

emegıne saglık

Mucit ögrenciler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ögrenci hayatı

ögrenci hayatı

tüp bitti nasıl yapcaz yemek olayını? -olm okulda yeriz kasma kendini.. -para mı var okulda yiyelim! -tamam buldum abi yatır elektrik sobasını yere.. -eee? -tavayı ustune koyup yumurta yapcaz!!! -olm super aklın var ama 2 yıllık okulda 5. yılın ya helal olsun diyorum baska bisey demiyorum,susuyorum! -ketçap varsa getirsene içerden şu makarnaya koyalım -su yok evinde ketçap mı olacak?...
  2. Mucit hayvanlar

Mucit hayvanlar

] Mucit Hayvanlar... Sorunlarına pratik çözümler bulan, hatta alet yapan canlıların sayısı tahmin ettiğimizden de fazla. Kimi kanca şeklini verdiği ince dallarla ağaç kabuklarından böcek çıkarıyor, kimi avladığı yengeç kaçmasın diye yosunlara sarıyor... İşte hayvanlar dünyasından şaşırtan örnekler... Büyük Okyanus'un güneyindeki adalarda yaşayan Yeni Kaledonya kargaları, alet kullanma...
  3. ögrenci evi

ögrenci evi

ögrenci evi öğrenci evi
  4. Ögrencilerden süper cevaplar

Ögrencilerden süper cevaplar

Cılgın felsefe hocası 100 puanlık tek soruyu yanındaki sandalyeyi göstererek sorar: - Bana bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayın!" 100 puan alan tek kişinin cevabi ise sadece şudur: - Hangi sandalye __________ İlkokul 3. sınıf Soru: Ormanların faydalarını sayınız. Cevap: Ormanların faydaları saymakla bitmez. Sonuç: Tam not __________ Din hocası Hz. Muhammed ile Hz. Ali arasındaki...
  5. Ögrenci Kimdir

Ögrenci Kimdir

Ögrenci kimdir biliyonuz mu ahhhh ögrencilik ahhhh bitmez tükenmez bişeyy cok merak ediyorsanız işte ögrencinin anlamı bilmeyen veya yanlıs ögrenmiş olanlar için gerceklerrrrr :D:D:D:D Öğrenci 16 yıl uzunluğunda, 832 hafta çapında, 170 ay genişliğinde, 'tünaydın' ile yatıp 'iyi dersler' ile kalkan disiplin ile uslanan, tost ile beslenen , önlük ile süslenen eski model 6 ders 5 tenefüs...

Sayfayı Paylaş