gebe
  1. ayka888i

ayka888i Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Mucıze gerceklesdı.............

Konu, 'Gebelik' kısmında ayka888i tarafından paylaşıldı.

KIZLAR.... GALIBA BENDE HAMILEYIM...... bu gun testyapdim cok guzel gozukdu hamileyim galiba Allahima cok sukur.Allah her kese isteyen her kese kismet olsun Amin

CeMoŞ ve bebekyüzlüm bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ah canım hadi gözün aydın hayırlı olsunnn allah kucağınada almayı nasip etsinn hayırlısıylaa darısıda bebek isteyen tümmm meleklerimizie olsun inşallahhhh :) senide hemen hamiş melek yapalımm :D:D

3. ayka888i

ayka888i Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederim canim benim. sende hamismisin? ben burda yeniyim daha umarim iyi arkadaslar bulurum burda

Mucıze gerceklesdı............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. estetığin mucızelerı bu görüntüler çok ilginç

estetığin mucızelerı bu görüntüler çok ilginç

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. MUCIZE OLAY Vücudunda ALLAH YAZISI YAZAN BIR MÜSLÜMAN KARDES

MUCIZE OLAY Vücudunda ALLAH YAZISI YAZAN BIR MÜSLÜMAN KARDES

Bu güzel olayi insanlara Yüce ALLAH icin bütün Insanlara gönderin gönderipde gören insanlar ibret alipda tövbe edipde YüceALLAHA dönerse sevaplari sizede bizlerede gecer INSALLAH AMIN. İnsanlara ufuklarda ve kendi nefislerinde âyetlerimizi göstereceğiz ki onun (Kur'an'ın) gerçek olduğu, onlara iyice belli olsun. Rabbinin her şeye şahit olması, yetmez mi? Die Surah Fatihah im Koran bedeutet...

Sayfayı Paylaş