gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

mucize patates dieti mutlaka okuyun

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

patates dieti mucize zayıflama hikayeleri mucize dietler dieti dietler Hedef: Haftada ortalama 5 - 6 kilo verebilirsiniz.
    Günlük kalori: 600 Kcal
    Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.
    Bu diyetin günlük menüleri:
    1.GÜN
    Sabah : 2 orta boy patates (haşlanmış)
    Öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış)
    Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

2.GÜN
    Akşam : 2 orta boy patates (haşlanmış)

3.GÜN
    Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

4.GÜN
    Sabah : 1 elma, 2 mandalina
    Akşam : 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5.GÜN
    Öğle : 1 elma 2 mandalina
    Akşam : 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6.GÜN
    Öğle : 1 elma 1 portakal
    Akşam : 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7.GÜN
    Öğle : Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
    Akşam : 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

mucize patates dieti mutlaka okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var mısın? {Mutlaka okuyun}

Var mısın? {Mutlaka okuyun}

gerçekten böyle bişey yaşanmış dermisiniz kızlar eğer yaşanmışsada çok kötü.. heralde ben olsam kaldıramazdım. ne büyük sevgiler var allah bütün meleklerimizi ömür boyu sevgiyle yaşatsın... Varmısın Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği e-posta gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki...
  2. ALS HASTALIĞI mutlaka okuyun !

ALS HASTALIĞI mutlaka okuyun !

als hastalığı als hastalığı 2011 hastalığında son gelişmeler ben 2 sene önce bu hastalık yüzünden çok sevdiğimm amcamı kaybettim. öz amcam değildi ama biz onu çok seviyorduk. bu hastalık sürecince her dakikasında yanında oldukk son nefesinde bile yanı başındaydım. bu hastalık çok illet bi hastalık henüz bi tedavisi yok. bu hastalıkla boğuşan ünlü hastalarda var. herkesin bu hastalıkla ilgili...
  3. mutlaka okuyun etkileyici :)ANNE

mutlaka okuyun etkileyici :)ANNE

ANNEE BENİM YORGANIM PEMBEYDİ ! NEDEN BEYAZ ÖRTTÜN ÜZERİMİİ??? PAMUK GİBİYDİ YATAĞIMM!!! BU GÜN TAŞTAN GİBİ! GECE LAMBASINIDAA YAKMAYI UNUTMUŞSUNN!!! OYSA BİLİRDİN SENN!! KARANLIKTAN NE ÇOOOK KORKTUGUMU: YAĞMURMU YAĞDI ACaba!!! ETRAF YAĞMUR KOKUYORR!!! HAFTA SONUDA DEĞİL .... NEDEN YIKADILAR BENİİİ??? BEDENİMİ NEDEN?? AĞLIYORMUSUNUZ ARKADAŞLAR!!!...

Sayfayı Paylaş