gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Mucizem(çok güzel)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hayatima gireli Sen öyle huzur doluyum öyle mutluyumki sanki tüm acilar dertler hic yasanmamis..

Sanki heranim gülümsemelerle dolu yasamisim..

Gün gectikce bir Mucize olduguna dahada emin oluyorum...

Anladimki hayat bir seninle güzel, bir seninle yasamaya deger güzellikler...

Her aldigim nefeste;
    Iyiki sen varsin diyorum..
    Her verdigim nefeste;
    Iyiki hayatimdasin..

Istesen "Iyi ki" lerle dolup tasan romanlar yazarim..

Yüregim seni göreli bin bir mutlulukla carpmaya basladi, Yasama sevincimi yeniden kazandim...

Tebessümlerimin hepsi yüreginin sicakliginda,
    Gözlerimin isigi günesi aratmiyor,..
    Tipki senin gibi...

Ne yazsam ne söylesem yinede anlatamaz bendeki özelligini, degerini!...
    Ne yapsam sevgimi göstermeye az gelir..

Seninle yasamak icin ihtiyacim olan Nefesim,
    Seni sevmek icin ihtiyacim olan Kalbim,
    Hayatin tüm güzelliklerini "Seninle" görebilmek icin ihtiyacim olan gözlerim..

Sen benim
    Tadim, Tuzum, Kiymetlim, Hayatimin anlami, Umudum ..

Kisacasi Herbiseyimsin !

Ötesi yok bunun MucizeM!

Mucizem(çok güzel) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mucİzeler

Mucİzeler

İnsanlar Allah`ın mucizesi deyince çok farklı şeyler algılayabiliyorlar. Geçenler de biri diyorduki bir balığın sırtında Allah kelimesi yazıyormuş. Olabilir zaten Allah kelimesinin arapça yazılımı çok kolay olduğu için heryerde karşılaşabiliriz. Aslında oradaki balığın kendi mucize, ya da insan kendine aynada bakmıyor mu?Asıl mucizenin orada tam karşısında durduğunun farkında değil mi? Bir...
  2. çok güzeller.

çok güzeller.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. mucizeler

mucizeler

Yüz bakımınız için basit reçeteler
  4. olmuyor o güzel mucizeyi gerçekleştiremiyorum

olmuyor o güzel mucizeyi gerçekleştiremiyorum

kıslar aranızda benim gibi anne olamayan kaç kadın var acaba hadi orunlarımızı burada paylaşalım:baby::baby:
  5. Hayatı Kolaylaştıran "Minik" Mucizeler, Hepsi Ev Yapımı - Hepsi Çok Yaratıcı

Hayatı Kolaylaştıran "Minik" Mucizeler, Hepsi Ev Yapımı - Hepsi Çok Yaratıcı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş