gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Mucizevi Pembe Maske tarifi kızlar burada

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

pembe maske pembe maske tarifi nasıl yapılır yapan yerler fiyatı Güzelleşmek için büyük zaman ve para harcayan kadınların en fazla önem verdikleri şey şüphesiz ciltleri. Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde cildi mevsim değişikliklerine karşı korumak ve yıpranmasını önlemek için bazı önlemler almak gerekiyor. Bunların başında cildin temizlenmesi nemlendirilmesi ve dış etkenlere karşı korunması geliyor. [​IMG]
    Bunları sağlamanın yollarından biri; kuruyan lekelenen ve yıpranan ciltlerin yeniden canlanmasını sağlayan ‘pembemaske’ adlı yöntemden geçiyor. Enes Bio Estetik Center’dan Kozmetisyen Nesrin Sürer 5 haftalık bir kür halinde uygulanan bu yöntemhakkında şunları söylüyor:
    MAKYAJIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ SİLİYOR
    “Pembemaske yöntemi; ciltteki su vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak cildin tazelenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Uygulama özellikle düzensiz çalışma saatlerinden ve yoğunmakyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde son derece etkili oluyor. Biyolojik olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu maske 20 yaş itibarıyla her yaş grubundan kişilere ve herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayan her cilt grubuna uygulanabiliyor.” Kozmetisyen Nesrin Sürer pembemaske yönteminin cilde nasıl uygulandığını ise şu sözlerle anlatıyor:
    BOYNA DA UYGULANIYOR
    “Öncelikle kişiye bilgisayar ortamında cilt analizi uygulanarak cilt tipi belirleniyor ve yaşına göre bir ürün seçiliyor. 1.5 saatlik bakımdan sonra biomolekül içerikli hamur kıvamındaki pembe maske; tüm yüze ve boyun bölgesine sürülüyor.Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip sıfır dereceye düşüyor. Bu ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipine ve sorununa göre seçilen aktif maddeler (vitamin kolajen elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonramaske yüz kaslarının hareket ettirilmesiyle kolayca çıkarılıyor.”
    Gençlerin sivilceleri yaşlıların kırışıklıkları yok oluyor
    KOZMETİSYEN Nesrin Sürer pembe maskenin gün aşırı ya da haftada 2 kez uygulanabildiğini belirtiyor ve şöyle devam ediyor: “Genç ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde ağırlıklı olarak A ve C vitaminleri ile yoğun bir nem deposu olan Q10 bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor. Orta yaş grubundaki kişilerin yorgun olan ciltleri tazelenerek genç bir görünüm kazanıyor. Olgun ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde yoğun olarak; kolajen Q10 elastin hyolünorik asit etken maddeleri A E ve F vitaminleri ile çinko demir ve selenyum kullanılıyor. Bu maddeler kırışıklıkları azaltıyor ve oluşan gevşemeleri toparlıyor. Uygulama sayesinde cilt canlanıyor.”
    Kalçayı ve basenleri sıkılaştırıyor
    PEMBE maske rengini içeriğinde bulunan doğal bitki köklerinden alıyor. Maskenin içinde doğal ısınmayı sağlayan kristal tuzlar var. Bu sayede hemen ısınıyor ve ısınma da yeni hücre oluşumunu tetikliyor. Maskenin içindeki maddelerin kişiden kişiye değiştiğini belirten Kozmetisyen Nesrin Sürer “Bu maske ısınıp soğuyarak cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Kalın bacaklı ya da düşük popolu kadınlar için de kullanılıyor” diyor.

BU ÜRÜNÜ Melekler Mekanı da tavsiye ediyor arkadaşlarım. Kullanan arkadaşların yorumlarından gerçekten işe yaradığı görünmektedir.

Bu ürünü 49 tl ye ( şu an indirimde ) ORİJİNAL SİTESİNDEN almak için TIKLAYINIZ

sudembeyaz, atsy_gül ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ayyildiz76

ayyildiz76 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Harika!
    pembe maske siparişi verdim. 5 gün düzenli olarak kullandım harika sonuç aldım. Dedikleri kadar varmış kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

atsy_gül ve ßeLeN bunu beğendi.
  3. okyanus35

okyanus35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pembe kullanmayı düşünüyorum, izmirde bulabileceğim bir yer varmı acaba? hanırım hazırıda çıkmış kendi kendimize yapabilememiz için. pembe maske

Son düzenleme: 4 Mayıs 2011
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pembe maske

bende duydum pembe maskenin evde yapımını kendimize yapıyomuşuz 5 gün boyunca fiyatıda uygun gelmişti bana hemen siparişte bulunmuştum sonuç güzel hiçte fena değil sivilcelerimde büyük ölçüde azalma oldu şimdi makyaj yapmadanda dışarıya rahatlıkla çıkabiliyorum. duyduğuma göre de bu pembe maskenin sahtesinide çıkartmışlar . orjinalinin üzerinde lasanté yazıyormuş birde güvenlik bandrolü bulunuyormuş. alırken dikkatli olun hanımlar ...

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pembe maskeee
    Evet bende duydum bu pembe maskenin sahtesi çıkmış diye benim aldğım orjinali bandrolüde vardı lasanté de yazıyordu. pembe maskeden çok memnun kaldım bütün sivilcelerim gitti yüzümde 5 gün gibi bir sürede değişim oldu kullanmak isteyen varsa tavsiye ederim.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pembe maske üreten yerler

hanımlar ben pembe maskeyi üreten yerin adını öğrendim toptan alınınca çok daha ucuza geliyor.güzellik salonları yada internet satış siteleri de buradan alabilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Ağustos 2011
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pembe maske yüzüme yapıştı
    Arkadaşlar ben daha bir kez denedim, bugün 2. uygulamayı yapacağım, ama çıkarırken maske yüzüme yapıştı. Ağda gibi çekerek çıkardım. Çok da canım yandı. Bu normal mi acaba? Kulanan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

8. Pembe maske

Pembe maske Forum Okuru

Pembe maske

Kızlar bir yer buldum süperrrrrrrrrrr. Sipariş verdiğimin ertesi gün pembe maske elime ulaştı. Üstelik kargo ücreti almadılar ve ödemeyi kapıda yaptım :))) Sitesi bu Pembe Maske Orada Murtaza Bey var çok yardımcı oldu, çok ilgililer. 0212 659 84 34 numaralı telefonla da sipariş verebiliyosunuz. Biraz önce kuzenimine de bi tane aldım ;)

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende duydum ama fiyatı cok yüksek ünlülerde yapıyormus cok ilgimi cekti siyah noktalarada iyi geliyormus

10. rererera

rererera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ne diyeyim ya çok süper bişe ya kızlar gözeneklerim mözeneklerim hepsi açıldı kızlar tavsiye ederim bu Pembe Maske 'yi sizde alın bence ben buna devm edeceğim...

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tekrar ve tekrar ısrarla tavsiye ediyorum .. Birde tüyo vermek istiyorum bu ve bu benzeri ürünleri net ortamından alışveriş sitelerinden) alırsanız fiyatı kampayada falan olduğu için çok güzel bi rakama alabılıyorsunuz.
    ve kesinlikle işe yarıyor özellikle şahit oldum..

12. Selendiz

Selendiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @ayyildiz

MErhaba,

nerden siparis verdin? Bende istiyorum, bana siparis verdin siteyi eklersin cok sevinirim.
    Buarada ben Almanyada yasiyorum, insallah burayada gönderirler.

13. pembe maske

pembe maske Forum Okuru

pembe maske

ben gecen evde kullanılanlardan aldim pembe maske 3 gundur kullanıyorum gercekten işe yarıyor yüzümdeki sivilceleri ve delikleri goturuyor suan nerdeyse tamamen yüzümün degiştigini goruyorum almak isteyen varsa tavsiye ederim ama dikkatli olun orjinalini alin kimileri sahte oluyor ve ters bi tepki verebiliyor orjinal üründen aliniz benım aldigim yeri vereyim almak isteyen varsa alabilir burdan aldim pembe maske

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Yüzüme yapıştı!

Arkadaşlar ben de bu pembe maskeyi kullanmaya 2 gün önce kullanmaya başladım. PBM Sevva naturel diye bi markanın. Ancak çıkarırken ağda gibi yüzüme yapıştı ve çıkarırken çok sorun yaşıyorum. Sizde de böyle bir problem var mı,normal mi bu durum? Cevap yazarsanız çok sevinirim ona göre kullanmayı bırakacağım çünkü.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ağda..

Yüzünüze ağda yapın aynı sonuç.. Ağda gibi yüzün üst tabakasını almaktan başka bir işe yaramıyor. Yüzüne lazer epilasyon yaptıranlara tavsiye etmiyorum çünkü tüm tüyleri kökten alıyor

Mucizevi Pembe Maske tarifi kızlar burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel aşure tarifim burada kızlar

En güzel aşure tarifim burada kızlar

MALZEMELER 1/2 kg buğday 1 çay fincanı pirinç 200 gr kuru ceviz 200 gr kuru fasulye 100 gr pilav fıstığı 200 gr nohut 1 kg toz şeker 4 adet limon 200 gr fındık 50 gr kuş üzümü HAZIRLANIŞI Pirinç ve buğdayı ayıklanıp yıkayın. Tencereye koyup, üzerini üç-dört parmak aşacak kadar su ilave edin, tencerenin kapağını kapatmadan, ateşe koyun. Kanştırarak beş dakika pişirip, ateşten alın....
  2. Cilt Kızarıkları İçin Maske Tarifi Burada Melekler

Cilt Kızarıkları İçin Maske Tarifi Burada Melekler

cilt kızarıklıkları cilt kızarıklıkları için maske cilt bakımı cildin kızarması ile ilgili bilgiler burada melekler. Belki bir toplantı sırasında tam konuşurken ya da ciddi bir davette tüm gözler sizin üzerinizdeyken elinizde olmadan kızarırsınız, bu normaldir melekler, heyecandan. :) Ama bir de sürekli cilt kızarması sorunu yaşayanlar var. Bu tip cilt kızarıklıkları için maske tarifimiz de...
  3. 5 yaş gençleştiren maske tarifi burada!

5 yaş gençleştiren maske tarifi burada!

Bu konu; 5 yaş gençleştiren maske ile ilgili bilgi vermektedir. Doğanın sunduğu imkanları doğru kullanmayı bildikçe cildimizde istediğimiz gibi bir görünüme sahip olacağız. Daha güzel görünmek ve yıllara meydan okumak aslında hiç de zor değil. Ev hanımlarının elinin altındaki güzellik maskelerini hatırlatan uzmanlar bu maskelerle hem canlı ve pürüzsüz bir cilt vaat ediyorlar hem de...
  4. Alın Kırışıklıkları İçin Maske Tarifi Burada Melekler

Alın Kırışıklıkları İçin Maske Tarifi Burada Melekler

alın kırışıklıkları, kırışıklık maskesi, alın kırışıklığı için maske Sevgili melekler, kadınlar için yaşı belli eden en önemli izlerden biri olan alın kırışıklıkları için sizlee bir maske tarifimiz olacak. Suna Dumankaya'nın tarifi olan bu maske ile alın kırışıklıklarınızı hafifletebilecek, daha genç ve ışıltılı bir cilde sahip olabileceksiniz... Malzemeler 1 Çorba kaşığı pirinç 1...
  5. Yüzdeki İstenmeyen Tüyler İçin Maske Tarifi Burada!

Yüzdeki İstenmeyen Tüyler İçin Maske Tarifi Burada!

istenmeyen tüyler için, yüzdeki tüyler için, tüy giderici maske tarifi Sevgili melekler, ne yaptıysanı yüzünüzdeki tüylerden kurtulamadınız mı? O halde yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayacak ve cildinizi pırıl pırıl hale getirecek doğal bir maske tarif edeceğiz sizlere. Buyrun... Rahatsız edici tüylerden kurtulmak için : 10 gr vazelin, 30 gr lanolin ve 25 gr...

Sayfayı Paylaş