Mucizevi Pembe Maske tarifi kızlar burada

Tekrar ve tekrar ısrarla tavsiye ediyorum .. Birde tüyo vermek istiyorum bu ve bu benzeri ürünleri net ortamından alışveriş sitelerinden) alırsanız fiyatı kampayada falan olduğu için çok güzel bi rakama alabılıyorsunuz.
ve kesinlikle işe yarıyor özellikle şahit oldum..

@ayyildiz

MErhaba,

nerden siparis verdin? Bende istiyorum, bana siparis verdin siteyi eklersin cok sevinirim.
Buarada ben Almanyada yasiyorum, insallah burayada gönderirler.

pembe maske

ben gecen evde kullanılanlardan aldim pembe maske 3 gundur kullanıyorum gercekten işe yarıyor yüzümdeki sivilceleri ve delikleri goturuyor suan nerdeyse tamamen yüzümün degiştigini goruyorum almak isteyen varsa tavsiye ederim ama dikkatli olun orjinalini alin kimileri sahte oluyor ve ters bi tepki verebiliyor orjinal üründen aliniz benım aldigim yeri vereyim almak isteyen varsa alabilir burdan aldim pembe maske

Yüzüme yapıştı!

Arkadaşlar ben de bu pembe maskeyi kullanmaya 2 gün önce kullanmaya başladım. PBM Sevva naturel diye bi markanın. Ancak çıkarırken ağda gibi yüzüme yapıştı ve çıkarırken çok sorun yaşıyorum. Sizde de böyle bir problem var mı,normal mi bu durum? Cevap yazarsanız çok sevinirim ona göre kullanmayı bırakacağım çünkü.

ağda..

Yüzünüze ağda yapın aynı sonuç.. Ağda gibi yüzün üst tabakasını almaktan başka bir işe yaramıyor. Yüzüne lazer epilasyon yaptıranlara tavsiye etmiyorum çünkü tüm tüyleri kökten alıyor

bende aldım

Selam arkadaşlar bende aldım pembe maske. Bugün yaptım yüzümde yumuşamayı hissediyorum, bir kaç güne etkisini söylerim. Bu arada facebooktan satış yapılıyor.

merhaba

Merhaba ben gülcan.Bende Seda Sayan'ın programında pembe maske yapılışını gördüm tarifini aldım.Acaba aynı maskemi satılan maskelerde kristal tuzdan bahsediliyor cildin ısısını arttırıp düşürüyormuş.Fakat verilen tarifte tuz yok.İki maskede aynımı yoksa bu maske farklımı iyi bilen bir arkadaş cevap verirse çok memnun olurum...

pembe kullanmayı düşünüyorum, izmirde bulabileceğim bir yer varmı acaba? hanırım hazırıda çıkmış kendi kendimize yapabilememiz için. pembe maske

aman canım renkler maskeler hepsi yakıyoo yaa kimse de sölemiyoo bıktım bu lekeden s,ivilceden derken aldeva krem dedi eczacı bana sitesinden aldım fiyatı da iyi her işe de yarıyo deneyinde görünnnn

Geri