Mucizevi Pembe Maske tarifi kızlar burada

merhaba

bende duydum pembe maskenin evde yapımını kendimize yapıyomuşuz 5 gün boyunca fiyatıda uygun gelmişti bana hemen siparişte bulunmuştum sonuç güzel hiçte fena değil sivilcelerimde büyük ölçüde azalma oldu şimdi makyaj yapmadanda dışarıya rahatlıkla çıkabiliyorum. duyduğuma göre de bu pembe maskenin sahtesinide çıkartmışlar . orjinalinin üzerinde lasanté yazıyormuş birde güvenlik bandrolü bulunuyormuş. alırken dikkatli olun hanımlar ...

merhaba ben gülcan evde maske yaptığınız söylemişsiniz bende seda sayanın programından tarif aldımyapıcaktım ama pembe maskenin içeriğine baktığımda çok farklı şeyler gördüm ve içinde kristal tuzdanda bahsediliyor vücut ısısını yükseltip indiriyormuş yani sormak istedğim satın alınan pembe maskeyle evde yapılan farklı oluyor dimi?

öncelikle bu ürünü bulanı kutluyorum. PEMBE MASKE ço iyi ve diğer maskelerden oldukça farklı daha ilk kullanımda etkisini fark edebiliyosunuz.tek bir kusuru var soyarak çıkarmak biraz acıtıyor ama olumlu etkisnin yanında hafif kalıyor acısı,kısacası yüzümdeki eski sivilce lekelerimin gittiğine çokkk memnunum kızlar. ben lokmanhekimimiz.com dan aldım özelliklede orjinalmi diyede numarasını kontrol ettim.piyasadakilere göre fiyatıda uygun geldi.iyiki Berrin kullanış sayesinde öğrendik:))

pembe maskeeee

pbm markalı pembe maske sahtesi arkadaşlar ben kullandımda hiç memnun kalmadım yüzümü çok kötü tahriş etmiş durumda yüzümdeki sivilceler git gide artmaya başladı alırsanız La Santé pembe maske alın üüzerinde orjinallik bandrolüde var ve memnun olan çok kişi var çevremde bende hemen La Santé pembe maske siparişinde bulundum pembemaske.com sitesi üzerinden. berrin karakterini canlandıran bayanın haberi çıkmış okudum onu dün beni ilgilendirmedi açıkçası alacağım pembe maskenin işe yaradığını biliyorum gerçekten etkiliymiş.

pembe maskeeee

bende pembemaske.com sitesi üzerinden temin ettim kendime ve orjinali bu sitede satılan pembe maskeymiş yani La Santé pembe maske üzerinde orjinallik bandrolüde bulunuyor diğer markalı pembe maskeler sahteleriymiş yeğenim pbm markalı pembe maskeden aldı ve hiç memnun kalmadı sahtesi çıktı yüzünü çok kötü hale getirdi tersine sivilcelerden kurtulacağına daha çok sivilce çıktı yüzünde bazı markalarında fiyatları düşük ben onların sahte pembe maske olduklarını düşünoyurm alırken dikkatli olmak lazım. birde berrin karakterinde oynayan bayanın açıklamasını okudum geçen gün haber doğruda olabilir ama pembe maske gerçekten işe yarıyor bunu bizzat ben kendim yaşadım haber açıkçası beni etkilemedi almak isteyenlere tavsiye ederim.

pembe maske yalanı

Şikayetlerin büyük oranını maskenin yüzden çıkarılırken sorun yaşattığı yönünde.
Maskenin uygulanacağı zemin iyi kurulanmaz ise bir de cilt yağlı ise maskenin çıkarımında biraz zorluk yaşanabiliyor.
Maske beş seans kullanıldıktan sonra sonuç veriyor.
Maske derinlemesine temizlik yaptığı için ölü deriyi temizliyor bu nedenle ilk kullanımda sivilcelerde artış gözlemlenebiliyor.
Fakat ürünü kullanan kişiler ilk uygulamada mükemmel sonuç bekliyor.
Bu nedenle şikayet ediyorlar. Öyle bir Geçer Zamanki dizisinin karakteri Berrin 1.5 ay tedavi gördükten sonra sonuç aldı” dedi.

pembe maske

Arkadaşım pembe maskenin sahtesini kullanmış ve yüzü tahriş olmuş durumda şu an üzerinde pbm yazıyormuş hiç memnun kalmadı dışarıya bile çıkamıyor yüzündeki kızarıklıklar ve artmış sivilcelerden dolayı alırken dikkatli olun hanımlar ben pembemaske.com sitesinden aldım La Santé pembe maske ve üzerinde orjinallik bandrolüde var sorhulattım orjinal çıktı ve kullanım sonucu göstermiş olduğu etkide çok güzel çok memnun kaldım iyiki sahtesini falan almamışım zaten sahte pembe maskeler belli ediyor kendini indirimden ucuz fiyattan dolayı. birde geçen gün berrinin haberini okudum internetten açıkçası haber doğru oabilir ama bir gerçek var ki o da benim alıp denediğim pembe maskenin etkili ve güzel sonuç verdiği...

fiyat

ürünün fiyatı 79tl arkadaşlar bu fiyat altında olan pembe maskeler sahteleridir. ucuza satılanlar kampanyalı olanlaar hediyeli olalar vs.vs... alırken dikkatli olun tek orjinal pembe maske La Santé pembe maske onu da pembemaske.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Pembe maske

pbm markalı pembe maske sahtesi arkadaşlar ben kullandımda hiç memnun kalmadım yüzümü çok kötü tahriş etmiş durumda yüzümdeki sivilceler git gide artmaya başladı alırsanız La Santé pembe maske alın üüzerinde orjinallik bandrolüde var ve memnun olan çok kişi var çevremde bende hemen La Santé pembe maske siparişinde bulundum pembemaske.com sitesi üzerinden. berrin karakterini canlandıran bayanın haberi çıkmış okudum onu dün beni ilgilendirmedi açıkçası alacağım pembe maskenin işe yaradığını biliyorum gerçekten etkiliymiş.

.....Hiçte sahte değil aksine en orjinal olan tek pembe maske ve fiyatıda 79 tl..
SEDA SAYANIN PROG.KONUK ETTİĞİ ESTETİSYEN PERVİN DİNÇERİN verdiği tel nosundan aradım ve sipariş ettim..0212 659 8811...tele bakan kişide tek orjinal ürünün kendileri SEVVA ve diğer markanında LA SANTE olduğunuda belirtmişti bana..kullanılışından tut her konuda bilgi verdi ve bıkmadan dinlediler sorularımı..
Ben 1 kutu kullandım SEVVA pbm pembe maskeyi 13 gün yetti ve çok memnun kaldım ama şuan HALA AYNI FİYATTA OLDUĞU İÇİN pahalı geliyo keşke indirime girsede alabilsem yine.... BU ŞİKAYET EDENLERDE KULLANMASINI BİLMEYEN VE 5 GÜNDE MÜCİZE BEKLEYENLER, ŞAŞIYORUM HALİNİZE...
YÜZÜNÜZÜ SICAK SUYLA YIKADIKTAN SONRA KURULAYIP GAZLI BEZİ ISLATIP YÜZÜNÜZE YERLEŞTİRİN VE İNCE TABAKA HALİNDE SÜRÜN 1 SAAT SONRA GAZLI BEZİ ÇIKARIN..HİÇMİ BAKMADINIZ TVDE YAPILIRKEN,YADA NETTEKİ VİDEOLARI izlemedinizmi....
Diğer sitelerde resmen ucuz ve sahteleri var nasılmı anladım...gerçek pemne maskenin içeriğinde bulunan maddeler şunlardır:İçindekiler:( Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)

Bunun dışında madde bulunan maskeler sahteleri haberiniz olsun...79tlyi fazla bulunca ucuz sitelerden sipariş verdim kapıda kargomun içindeki maskelerin içeriğine bakıp saçma sapan maddeler bulunduğunu görünce geri iade ettim..Sadece 1 tanesine bakmadan aldım ,iade ettim bakalım param ne zaman yatcak hesabıma..
GALİBA YİNE SEVVA DAN PEMBE MASKE ALCAM NAPIYIM ARTIK, UCUZ DİYE GÜVENİP SİPARİŞ VERİP SAHTESİYLE KARŞILAŞMAKTAN GINA GELDİ..VE BU SİTELER GERÇEK MASKE İÇERİĞİNİ SİTELERİNE KOYUYOLAR AMA ELİNİZE GEÇEN MASKEDE PARABEN MADDESİ DAHİL ALAKASIZ MADDELER BULUNUYOR...İÇERİĞİNDEKİ MADDELERİ 1 YERE KAYDETİP GELEN ÜRÜNLERİ ALMADAN BAKIN YOKSA BENİM GİBİ ÜRÜNÜ ERTESİ GÜN GÖNDERİR AMA PARANIZIN İADE EDİLECEĞİNDEN ENDİŞE EDERSİNİZ BÖYLE..
....bu sahte sitede şu; pembemaskesatisi.com-ve başka siteleri daha var noyu gördüğümde hemen anladım aynı sahte site olduğunu.. megamed bitkisel ürün.adı altında sözde 2 tanesi 49 tl ama içindeki maddeler sitede yazdıklarıyla alakasız..sakın ola bu sahte siteden alışveriş yapmayın numaralarınıda yazıyımda hata yapıp aramayın sakın çok kaba ve saygısız tele bakan bayanlar.. :( 0212 6595099-88) yanılgıya düşüp bu noyu arayıp sipariş vermeyin 2gündür paramın geri iadesini bekliyorum.. :((

sakın..

pembe maske aldım hemde iki kutu..birde hediyesi varmış altın maske..iki hafta kadar düzenli olarak kullandım bi sonuç alabilmek için.tam bir işkenceydi. ciltte yanma yapıyor ardından çıkarmasıda cok zor yüzü acıtıyor resmen yoluyor tahriş ediyor ve hcbir işe yaramıyor sadece kızarıklk yapıyor. sakın almayın bu büyük biir kandırmaca .sahtekarlık

Geri