gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muck Dizisi Zeynep: Elçin Orçun

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı Nedir
    Muck dizisinde ki Zeynep karakterine can veren başarılı ve genç oyuncu Elçin Orçun hakkında kısa bir bilgi sunuyoruz. Misafirlerimiz ve Melek'lerimizin merakı ve sorusu üzerine :)

Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı: Elçin Orçun

11 Temmuz 1988 stanbul doğumlu olan Elçin Orçun oyunculuk haricinde müzikle profesyonel olarak uğraşmaktadır.
    Rap müziğe hayatında yer açtı ve yerinde duramamasını Break Dans ile harekete geçirdi.14-15 yaşında yavaştan sesini keşfetti ve beste yapmaya ,evde çubuk mikrofonda kaydetmeye başladı.

Muck Dizisi Zeynep: Elçin Orçun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi Elif Resimleri

Muck Dizisi Elif Resimleri

Kızlar sizde Muck Dizisi Elif Resimleri varmı
  2. Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı

Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı

Selam kızlar Muck dizisini izleyen var mı bilmiyorum ama yinede ben merak ediyorum Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı nedir? Bilenlerden rica ediyorum:S
  3. Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı hakkında bilgi aradım bulamadım sitede biyografi bölümünüze zaten ulaşamadım o yüzden buradan yazıyorum cevabı çabuk gelsin diye:)
  4. Elçin Orçun biyografi

Elçin Orçun biyografi

Elçin Orçun biyografi Muck dizisi zeynep Elçin orçun kimdir Show Tv'nin yeni gençlik dizisi Muck'da rol alan Elçin Orçun hakkında merak edilen tüm biyografi bilgilerini bu sayfamızda konu alıyoruz Melek'lerim. 11 Temmuz 1988'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Elçin Orçun oyunculuk haricinde müzikle profesyonel olarak uğraşmaktadır.2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  5. Sevdam Alabora Dizisi Zeynep( Elçin Sangu) Kimdir ?

Sevdam Alabora Dizisi Zeynep( Elçin Sangu) Kimdir ?

sevdam alabora zeynepi kimdir,sevdam alabora dizisi başrol oyuncusu kimdir,elçin sangu kaç yaşında,elçin sangu nereli,elçin sangu biyografisi,elçin sangu hangi dizilerde oynadı Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi...

Sayfayı Paylaş