gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mudo 2010 koleksiyon

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mudo 2010 Mudo kadını 2010 yılında oldukça özgün bir şekilde karşımıza çıkacak.Mudonun tasarımlarında yer verdiği ön planda tuttuğu renk siyah.
    Farklı renkleri kullanmak isteyenler için yine Mudo tasarımlarında petrol mavisi hardal sarısı ve menekşe gibi canlı renklerede yer vermiş.Koleksiyona şimdi genel olarak bir göz atalım arkadaşlar

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Mudo 2010 koleksiyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stradivarius 2009/2010 koleksiyonu

Stradivarius 2009/2010 koleksiyonu

stradivarius türkiye stradivarius ankara deri ceket deri ceket modelleri türkiye 2010 yaz Birkaç sene önce çizmeleriyle dikkatimizi üzerine toplayan Stradivarius farklı legging tasarımı ve deri ceketleri ile bu sene de kendisinden bolca bahsettirecek gibi gözüküyor...şimdi yeni koleksiyonuna bir gözatalımm..
  2. Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Ünlü marka Herry'nin birbirinden şık kıyafetlerden oluşan 2010 yaz koleksiyonunu beğeninize sunuyorum kızlar... İnanın ben şu güzel şu güzel diye seçim yapamadım bana göre hepsi birbirinden şık ve güzel kıyafetler bakalım siz neler düşünüceksiniz :tik: Özellikle buna bayıldım çok şık öyle değilmi :)
  3. İpekyol 2010 yaz koleksiyonu

İpekyol 2010 yaz koleksiyonu

İpekyol kadını olmak bir ayrıcalıktır.Kumaşlarının kalitesi ve modellerinin şıklığıyla her yeni koleksiyonuyla bayanların beğenisini kazanan moda eleştirmenlerinden olumlu notlar alan ipekyol giyimden yaz koleksiyonu yine bomba gibi modellerle modaseverlerle buluştu.Sizlere bu yepyeni katologdan seçmiş olduğum bazı parçaları tanıtmak istiyorum
  4. Roman 2010 yaz koleksiyonu

Roman 2010 yaz koleksiyonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş