gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

müdür yardımcımızı dumur ettiğim an :D

Konu, 'Çöplük' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

CeMoŞ ve burçemm bunu beğendi.
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hahaha seninki ii bir hazir cevap olmus masallahh.... o yasta o hüner :D:D ii etmissin ama ..gülümsedim ben canim saol aninda cok güzel...paylasim icin tsk ederim baby :muz:

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wayyy hazır cevap senii hahaha iyi demişsin efferim kapak olmuş müdüre hahahahahaha

4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

ne demek ne demek ablacım :) müdür yardımcısıda haketmişti ama :D

dedim ya haketti :D

Son düzenleme: 19 Ağustos 2011
müdür yardımcımızı dumur ettiğim an :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akla dumur yorumlar

akla dumur yorumlar

Akla Dumur Yorumlar 1) Ağzınla kuş tutsan... ne kuşu?! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsınız..." Ahmet Çakar 2) "İyi püskürtmüş!.." Şansal Büyüka (Hakeme tüküren oyuncu için) 3) "İkinci gol de Boer'un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer'un şeyinden oldu..." Turgay Şeren 4) "Yav Letonya'nın defansı kalas gibi, kessen iki oturma takımı bir masa...
  2. dumura uğratan  komiklikler geldi!!!

dumura uğratan komiklikler geldi!!!

Kızlar çok komik yaşanmışlıklar var.Umarım hoşunuza gider :piha: Babami namaz kilmis, dua ederken gorunce "Benim icin de dua et" deyiveriyorum ve babamin cevabiyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?" :) ·Hoca ile birlikte doktor adaylari sabah viziti geziyorken birden, telefonun sesini kapatmayi unutan bir ogrencinin telefonu Emre Aydin sarkisiyla...
  3. Kaynenanızla geçirdiğiniz büyük anılarınız :D paylaşalımm :D

Kaynenanızla geçirdiğiniz büyük anılarınız :D paylaşalımm :D

Genellikle gelin kaynana kavgaları olur.:puha: Kaynanalar sinir eder insanı bazen :sinir: ama bazende çok komik anılarınız olur :a026: ben küçük olduğum için benim yok :laugh: eee sizin varmı bizlerlede paylaşşanız bir şey olmaz dimi =)))
  4. Yürüme Yardımcım

Yürüme Yardımcım

yürüme yardımcım www.kangurum.com.tr: E-BEBEK , VIB Yürüme Yardımcım Bugün migros sanal markette denk geldim de ablama ve yeğenime hediye olarak aldım bakalım daha gelmedi ama çok güzel bişeye benziyor. sabırsızlıkla bekliyorum :bebiss: sizlere de tavsiye ediyim dedim belki almak isteyen olur :)
  5. Digiturk mü Daha İyi D-Smart mı ?

Digiturk mü Daha İyi D-Smart mı ?

Bu konu; digiturk mü dsmart mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, almak isteyenler için digiturk ve dsmart'tan hangisini önerirsiniz ? Ben başlayayım. Salonda ki televizyonumuzda digiturk kullanıyoruz ama sık sık özellikle son zamanlarda yayın bir anda gidiyor ve kendi kendine geri geliyor. Ayrıca bir arıza olup ta eve geldiklerinde mutlaka bir para alıyorlar. İyi güzel de...

Sayfayı Paylaş