gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Müdür

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir. İiş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir

Müdür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düsündün mü?

Düsündün mü?

DÜŞÜNDÜN MÜ..? Taş altında böcekleri Kırda açan çiçekleri Beyaz, kırmızı renkleri Kim yarattı düşündün mü.? Deryaları denizleri Parmak ucundaki izleri Semadaki yıldızları Kim yarattı düşündün mü.? Senin güzel kaşını Ekmeğini aşını Bedenindeki başını Kim yarattı düşündün mü.? Bakan elâ gözlerini Yükü çeken dizlerini Yazlarını, güzlerini Kim yarattı düşündün mü.? Dağlar, taşlar, ağaçları...
  2. Yağcı Müdür

Yağcı Müdür

Son dönemde bazı bürokratlar yerel seçim öncesinde belediye başkanlığı adaylığı için akla gelmedik yağcılık örnekleri sergiliyor. Son örnek Burdur'dan. Burdur İl Milli Eğitim Müdürü bugüne kadar hiç bir dönemde rastlanmadık bir olaya imza attı. Müdür RecepYiğit, "hükümete yakın zannettiği" Yeni Şafak ve Star gazetelerinin okullarda öğrencilere aldırılması için talimat gönderdi....
  3. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  4. mümkün mü??

mümkün mü??

Bir insanı sevmek ve asla dönmeyeceğini bile bile boş bir ümitle onu beklemek ne kadar acıymış. aslında sende farkında oluyorsun boş bir umut olduğunun ama yine de bekliyorsun. lanet olası sevda böyle bir şey. neden, ne zaman, niye bu gibi soruları soramıyorsun ki kendine. çünkü bir anda onda buluyorsun kendini. hiçbir şey gelmiyor aklına onunlayken. onunlayken dediğimde uzaktan gülüşünü...
  5. Menü mü Mönü mü ?

Menü mü Mönü mü ?

menümü mönümü mönü mü menü mü menü mönü Merak ediyorum melişler Menü mü mönü mü ? Googleyede yazdım sözlüktende baktım ikiside oluyor anlamadım ki ben hangisi doğru bir yardım ediverin melişler.

Sayfayı Paylaş