gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Müdürlerden Gelen notların anlamları

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

"Bu konuda düşüncelerini bana bildir."
    Tercümesi: Ne yapacağımı bilemedim.

"Bu konuda bir toplantı yapalım."
    Tercümesi: Neden yapacağımı bilemedim.

"Bunu imzala."
    Tercümesi: İşler ters giderse senin başın ağrısın.

"Yönetim Kurulu'na sun."
    Tercümesi: Genel Müdürle Yönetim Kurulu Başkanı bu konuda farklı
    düşünüyorlar, sen kendini feda et, ben duruma göre tavır takınayım.

"Uygun bir zamanda konuyu detaylı şekilde görüşmek için kapsamlı bir
    analiz hazırla."
    Tercümesi: Sümen altı et, büyük patronun aklına gelmiş, belki ve inşallah unutur.

Müdürlerden Gelen notların anlamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıp emniyet müdürü bulundu

Kayıp emniyet müdürü bulundu

Kayıp emniyet müdürü bulundu ANKARA (ANKA)- Aladağlar Milli Parkı'nda kaybolan Kayseri'nin Develi İlçesi Emniyet Müdürü Suat Günbey yaralı olarak bulundu. İki gündür kendisinden haber alınamayan Günbey'in helikopterle yapılan arama sonrası bulunduğu bildirildi. Aladağlar Milli Parkı 1. Foto Safari Fotoğraf Yarışması'na katılmak için Develi Belediye Başkan Yardımcısı İsmail...
  2. Okul Müdürünün Veliye Şiiri..

Okul Müdürünün Veliye Şiiri..

Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli Mektubu alır almaz gel artık veli Kimyadan alamaz,bedenden takla atamaz Yazılıya gelince kopyasız yapamaz Kızınız okulda örnek bir haylaz Sesimi duyar duymaz gel artık veli İyi olur ilerde belki Ama fen 1, türkce 2 Kurnazlıga gelince adeta tilki İşler biter bitmez gel artık veli...
  3. Not Defteri

Not Defteri

defterin icadı
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük nedir?

Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük nedir?

Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük nedir? çok bilgili ne demek Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda yine ne nedir, ne demektir ya da anlamı nedir tarzlarında ki bir konuya daha değiniyor ve mecazen çok biligili kelimesi ne anlama geliyor açıklıyoruz! Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük; Kırkambar'dır.

Sayfayı Paylaş