gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Müdürü tarafından tacize uğrayan öğretmen psikolojik tedavi görüyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tacize uğrayanlar tacize uğrayan öğretmen uğrayanlar video uğrayan öğretmen videoları İstanbul'da, müdürü tarafından sözlü tacize uğradığı iddiasıyla savcılığa giden bilgisayar öğretmeni: Psikolojik tedavi görüyorum..
    Sabah Gazetesi'nde Erhan Öztürk imzası ile yayınlanan habere göre, İstanbul Gaziosmanpaşa Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu bilgisayar öğretmeni D.A., okul müdürünün sözlü tacizleri yüzünden psikolojik tedavi görmeye başladığını belirterek suç duyurusunda bulundu. Genç öğretmen, kendisine bir zarar vermemesi için refakatçi eşliğinde dolaşıyor.
    14 Şubat 2007'de bilgisayar öğretmeni olarak göreve başlayan D.A., 10 ay boyunca çalıştığı okulda yaşadığını iddia ettiği tacizi, Gaziosmapaşa Kaymakamlığı'na ve Milli Eğitim İl Teftiş Kurulu'na bir rapor halinde sundu. Bunun üzerine de soruşturma başlatıldı.

'SAÇINI BEN YAPTIRAYIM'
    D.A., okul müdürünün, "Sen bu okulun en akıllı öğretmenisin. Parayı seversin. Saçma sapan kuaförlere gidiyorsun. Etiler'de kuaföre götürüp saç modelini benim istediğim gibi yaptıracağım" dediğini de ileri sürdü. A., Adapazarı'ndan ilk geldiğinde müdür tarafından bulunduğu ileri sürülen ev arkadaşı öğretmenin, sevgilisini eve getirmesinden duyduğu rahatsızlığı ilettiğinde de müdürün, "Niye onları kıskanıyorsun? Onlar salonda sevişiyorsa sende odanın kapısını kapatıp çıkmayacaktın" dediğini iddia etti.
    Cemal Yavuz'un bilgisayarını tamir etmesi için zorla evine çağırdığını da savunan D.A., okulunun kendi başvurusu üzerine bir dönemliğine değiştirilmesi üzerine de müdürün kendisini, "Bir dönem sonra elime düşünce ne yapacaksın bakalım. Kimse işime karışamaz" diye tehdit ettiğini öne sürdü.
    milliyet

Müdürü tarafından tacize uğrayan öğretmen psikolojik tedavi görüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panik Atakta Psikolojik Tedavi

Panik Atakta Psikolojik Tedavi

panik atak bitkisel tedavi panik atağın bitkisel tedavisi atak tedavisi atakta tedavi Panik atakta psikoterapinin etkisi büyüktür. Mümkün olduğu kadar kısa sürede sonuca götürür. Kişiye kendi kendisinin doktoru olduğu öğretilir. Panik atağı freni çalışmayan bir otomobil olarak düşünürsek "Bu arabayı nasıl durdurabiliriz?" hastaya öğretiriz. Bu terapide panik atağın ağırlığına göre...
  2. Ders verdiği öğrenciye tacizde bulunan öğretmen tutuklandı

Ders verdiği öğrenciye tacizde bulunan öğretmen tutuklandı

İzmir'de özel ders verdiği kız öğrenciye cinsel tacizde bulunan 50 yaşındaki öğretmen, 8 yaşındaki kızın ailesinin eve kurduğu gizli kamera sayesinde yakalandı. Öğretmen M.B. tutuklandı.. ABLASI ŞÜPHELENDİ Şirinyer semtindeki bir ilköğretim okulunda okuyan C.S.'nin ailesi, yaz tatili dönüşü uyum sorunu çekmemesi için çocuklarına özel ders aldırmaya karar verdi. Aile, bunun için de büyük...
  3. Psikolojik Tedavi

Psikolojik Tedavi

Sosyal fobide psikoterapi uygulamanın gerekçesi hastaların negatif yoldaki inançları ile (sosyal ortamlarda başarısızlığın kaçınılmaz olduğu gibi ) yüzleşmelerini sağlamaktır. Sosyal fobinin temelinde bu tür inanların yer aldığı düşünülmektedir. Hipnozda sosyal fobide psikoterapiye yardımcı bir araç olarak kullanılmaktadır. Hastanın sosyal ortamlara uyumu için ve sıkıntı duygusunu yenmesi...
  4. Murat Göğebakan tedavi görüyor

Murat Göğebakan tedavi görüyor

murat göğebakan öldü mü murat göğebakan hastalığı gögebakan öldümü öldümü göğebakanın hastalığı ekranların sevilen seslerinden biri olan ünlü şarkıcı hayranlarını ortaya çıkan hastalığı ile şok edip üzüntü etkisi yarattı... Umarız tez zamanda şifa bulur...... 10 GÜN ÖNCE ALLAH BİZİ UYARDI... GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAN KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENEN MURAT GÖĞEBAKAN'IN EŞİ SEMA ÖZTÜRK ÜNLÜ ŞARKICININ...
  5. Yeşim tedavi görüyormuş

Yeşim tedavi görüyormuş

anne olmak istediğini dile getiren ünlü şarkıcı Yeşim Salkım'ın tedavi gördüğü söylentileri var...... TEDAVİ GÖRÜYOR ŞARKICI YEŞİM SALKIM '7' ADINI VERDİĞİ YENİ ALBÜMÜNÜN İLK İMZA GÜNÜNÜ ÖNCEKİ GÜN KALE OUTLET CENTER'DA GERÇEKLEŞTİRDİ... 20 yıllık müzik kariyerinin 13'üncü albümünü yapan Salkım, kendisinden imza almak isteyen hayranlarının yoğun sevgisiyle karşılaştı. Seyircilerden birinin...

Sayfayı Paylaş