gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müekked sünnet neye denir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Müekked sünnet nedir neye denilmektedir hakkında bilgi rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Müekked sünnet neye denir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlara neden ŞEYTAN denir???

kadınlara neden ŞEYTAN denir???

şeytan kadınlarla ilgili sözler şeytan ve kadınla ilgili sözler kadın ve sözleri kadın sözleri şeytanla Kadınlar üzerine bir çok söz okudum çoğu bana saçma geldi ama burda yazılanlar gayet açık ve net:)Kadınları en iyi anlatan sözler bunlar bence.Özelliklede kadınlara''şeytan'' denilmesinin sebebini çok iyi anladım.Sizde merak ediyorsanız sözleri okuyun ve son söze dikkatinizi verin:ehi:...
  2. gayri müekked sünnet nedir neye denir

gayri müekked sünnet nedir neye denir

Gayri müekked sünnet ne demektir neye denir lütfen açıklayınız.
  3. Müekked Sünnet ve Gayrı Müekked Sünnet Ne Demektir ?

Müekked Sünnet ve Gayrı Müekked Sünnet Ne Demektir ?

müekkeed sünnet gayrimüekked sünnet nedir ne demektir özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Sünnet bildiğiniz gibi Peygamber Efendimizin yaptığı hareketler ve davranışlardır melekler :) Sünnet çeşitleri , Efendimizin arada bir terkettiği ve çok nadir terkettiği sünnetlerdir. Bugün kü makalemiz müekked sünnet ve gayrimüekked sünnet, okuyalım ve öğrenelim :) MÜEKKED SÜNNET:...
  4. genetik kopyalamaya ne denir

genetik kopyalamaya ne denir

genetik kopyalamaya ne denir ? arkadaşlar lütfen çabuk cevap verin genetik kopyalamaya ne denir
  5. Ehli sünnet ne demektir ?

Ehli sünnet ne demektir ?

Ehli sünnet ,peygamber efendimizin koyduğu kuralalrı olduğu gibi uygulayan,onun yolundan gidenlere denir.Peygamberimizin gösterdiği yoldur sünnet.Bir çok müslüman sünetten bir haber yaşamaktadır.Oysa ki cenabı hak Sana uyan bana uymuş olur diye buyuruyor.Bir kimsenin ehli sünnetim demesi için dört mezhepten birinde olması gerekmektedir.Ehli sünnet genelde sünnilik olarak bilinir.Ehli sünnet...

Sayfayı Paylaş