gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Müge Anlı Kimdir...Müge Anlı Hayatı Ve Biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Müge Anlı Hayatı Müge Anlı Biyografisi

Müge Anlıyı çoğunuz sabah Atv de olan programından tanıyordur kesin...Hem sunucu hem gazeteci olan Müge Anlıyı merak edenler işte Müge Anlı kimdir...Bakalım kimmiş....Bir ara hapis cezası da söz konusu olmuştu...İşte haberi..

Müge Anlı...

Doğum Tarihi :
    19 Aralık 1973

Doğum Yeri :
    İstanbul

Mesleği :
    Sunucu,Gazeteci

Burcu :
    Yay

Favori Sporları :
    Yürüyüş

Müge Anlı (d. 19 Aralık 1973, İstanbul) Türk televizyon sunucusu ve gazetecisi.
    Kanal D'de önce Şenay Düdek ardından Pakize Suda'yla birlikte Dobra Dobra programını sunmuştur. Hâlen atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaktadır.
    2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşanmıştır. Bu evlilikten Lidya adlı bir kızı vardır.

Müge Anlı Kimdir...Müge Anlı Hayatı Ve Biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Anlı Yemen

Zülfü Livaneli - Anlı Yemen

Anlı Yemen, şanlı Yemen Toprakları kanlı Yemen Ben Yemen�e dayanamam Nazlı yardan ayrılamam Gitme Yemen�e Yemen�e Yemen sıcak dayanaman Kalk borusu erken çalar Sen küçüksün uyanaman
  2. Ece Anlı - Bozuk Para

Ece Anlı - Bozuk Para

Bozuk para gibi harcadın aşkımı! Elveda ile hoşçakal arası Bir yerdeyim Her şey bomboş Bir sen gitmişsin Kimse kalmamış bi bn kaldım Her yan bomboş Senle ben yine şansıma yanarım Aşkına kandım ben harcandım Söyle kim deli söyle serseri Durmadan kanadı açtığın yara Bozuk para gibi harcadın aşkımı Ben bu hikayeden bir bunu anladım Bozuk para gibi harcadın aşkımı
  3. Anlı Şanlı Türk Bayrağı Resimleri ve Gifleri

Anlı Şanlı Türk Bayrağı Resimleri ve Gifleri

Bu konu; Türk bayrağı resimleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, milletçe büyük bir üzüntüyle izlediğimiz terör saldırılarını arttığı şu günlerde, hepimiz birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiğinin bilincinde olmalıyız. Şu zamana kadar hiçbir ayrım gözetmeksizin yüzyıllardır yaşadığımız bu topraklarda yaşayıp ta, insanların arasına nifak tohumları serpmeye...
  4. Müge Boz Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Müge Boz Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Müge Boz Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son Yalan Dünya dizisinde rol almaya başlayacak olan ve şu sıralra Mert Fırat ile oynadığı reklam filmiyle gündemde olan başarılı ve güzel oyuncu Müge Boz hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi Sinema TV bölümünü bitirdi. Melekler...
  5. Müge anlıda kan donduran itiraf !

Müge anlıda kan donduran itiraf !

Atv ekranların da yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert programın da , bir kaç gündür kaybolan minik ırmak aranıyordu. Tüm şüpheler hurdacılık yapan himmet aktürk üzerinde yoğunlaşmıştı. Ve acı itiraf reklam arasın da müge anlıya yapıldı ! Minik ırmağı öldürdüğünü reklam arasında itiraf eden Himmet aktürk polisler tarafından hemen emniyete götürüldü. Programı izledinizmi bilmem ama ,...

Sayfayı Paylaş