gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Müge Barutçu

Konu, 'Show Radyo' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

müge barutçu [​IMG] Müge Barutçu
    Müge Barutçu

Eve dönüş yolculuğunuzda hafta içi her akşam Müge sizlere eşlik ediyor.

Müge Barutçu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müge Zeren- Birazcık

Müge Zeren- Birazcık

biran olurda kalbin çarparsa müge zeren bir an olurda müge zeren birazcık Müge Zeren- Birazcık Bir an olurda kalbin çarparsa Anlarsın o anda sevdiğini Gözlerinde binbir feryatla Akarsa gözyaşı seller gibi Bir an olurda kalbin çarparsa Anlarsın o anda sevdiğini Gözlerinde binbir feryatla Akarsa gözyaşı seller gibi Ayrılık istedin ve sonunda oldu Yaşanan bir kaç gün beni efkara boğdu Ayrılık...
  2. Müge Ulusoy Hakkında Bilgiler

Müge Ulusoy Hakkında Bilgiler

müge ulusoy müge ulusoy kimdir, kısaca hayatı, biografisi, resimleri Müge Ulusoy (d. 6 Mart 1972, İzmir), Türk oyuncu. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde Kader filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Kız kardeşi Mine Alp'le birlikte Goldmine kast ve yapım şirketini kurdu....
  3. Müge Anlı'dan Açıklama...

Müge Anlı'dan Açıklama...

Müge anlı deprem hakkında neler dedi müge anlıdan agır sözler müge anlı haberleri burada melekler... Sevgili Melekler, Gectigimiz gunlerde Aci Van Depremi hakkinda ekran karsisinda haddini asan aciklamalar yapan spiker Müge anlı '‘Herkes haddini bilecek. Yeri geldiğimi taş atacaksınız, kuş avlar gibi avlayacaksın sonra yardım isteyeceksin. O polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. O taş...
  4. Müge Çiçeği bakımı

Müge Çiçeği bakımı

çiçekleri çok seviyorum çiçek yetiştirmekte stresimi alıyor acaba Müge Çiçeği bakımı nasıl oluyor bu konuda da yardım istiyorum sizlerden
  5. Aras Aydın(Polat Barutçu)Resimleri

Aras Aydın(Polat Barutçu)Resimleri

Fox tv ekranların da ekran başında ki izleyicinin severek ailece izlediği dizilerden biri olan"İnadına Aşk" kadrosuna uzun bir süredir sadece ismini duyduğumuz ama kendisini görmediğimiz Barutçu kardeşlerin biri olan Polat Barutçu son bölüm de katıldı. Aslın da Polat Barutçu 'yu sima olarak Kiraz Mevsimi dizisini izleyenler hemen tanıdı diyebilirim. Kiraz Mevsimin de Emre karakterini...

Sayfayı Paylaş