gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Müge Zeren "Fıkır Fıkır" (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

müge zeren kalça müge zeren fıkır fıkır banu kunt Müge Zeren üç yıl aradan sonra Rec by Saatchi etiketiyle müzik marketlere sunduğu "Fıkır Fıkır" adını taşıyan yepyeni albümünde toplam 10 şarkıya yer verdi. Albümde yer alan 7 şarkının sözü ve bestesi Müge Zeren imzası taşıyor. Albümde bulunan balladlardan 1 tanesinin sözü ve bestesi de müzik piyasasında çalışmalarını sıkça duyacağımız Osman Taşdaş'a ait. 7 şarkının düzenlemeleri ise aynı zamanda albümün müzik direktörlüğünü yapan Reha Falay'a ait. Ayrıca çıkış parçası olan "Fıkır Fıkır"a ayrı bir renk katan düzenlemesiyle Ercan Saatçi de yer alıyor. Albümün prodüktörü ise İnci Razaki.
    Albüm kayıtlarında yer alan müzisyenlerden bazıları Erdinç Şenyaylar, Göksun Çavdar, Yaşar Akpençe, Şenyaylar Yaylı Grubu, Reha Falay, Tevfik Kulak, Hasan Gözetlik Özcan Şenyaylar, Erdoğan Şenyaylar, Yılmaz Şenyaylar, Ahmet Darıcı, Muhittin Darıcı, Onur Nar, Nider Norberto, Santiesteban Pupo, Serkan Bağkesen, vokallerde ise Aylin Vatankoş Şenyaylar, Banu Kunt, Reha Falay, etnik vokallerde ise Xiomara Contrera Arjona ve Ufuk Yıldırım yer aldı.

Müge Zeren - Fıkır Fıkır
    Fıkır Fıkır
    Söz & Müzik: Müge Zeren
    Karakterli
    Söz: Müge Zeren Müzik: Alexisy Fido
    Kalbim Ağlıyor
    Söz & Müzik: Osman Taşdaş
    Gardırop
    Birazcık
    Adı Aşk
    Buraya Kadarmış
    Gonca Gül
    Söz: Müge Zeren, Reha Falay Müzik: Müge Zeren
    Kalbim Ağlıyor (Versiyon)
    Söz & Müzik: Osman Taşdaş
    Fıkır Fıkır (Versiyon)

Müge Zeren "Fıkır Fıkır" (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Fıkır Fıkır

Gülben Ergen - Fıkır Fıkır

Fıkır Fıkır - Gülben Ergen Kalbim yandın inan Hem de ölecek kadar Birden oldu olan Şimşekler çaktı o an aman, Durma hadi coş Durma hadi coş Fıkır fıkırsın öbür yarımsın yar Fıkır fıkırsın kalbe zararsın yar Fıkır fıkırsın oyna yıkılsın yar Satır satırsın alın yazımsın yar Herşey rüya gibi Uyanmak kabus gibi Aşk bu candan beter Dokunsan çatlar gibi sanki Durma hadi coş Durma hadi coş...
  2. Deniz Arcak - Fıkır Fıkır Kayna

Deniz Arcak - Fıkır Fıkır Kayna

Sana açtım kalbimi öyle Bakmadan sen o zaman yüzüme Sonra üzdün beni delice Kaybettin işte böylece Kalmadı hiç sabrım kalmadı Sana gücüm yok artık kalmadı Kalmadı hiç sabrım kalmadı Sana gücüm yok artık kalmadı Yeter aaaa! Kayna fıkır fıkır kayna Niye diye sorma Fıkır fıkır kayna sen Niye niye sorma Fıkır fıkır kayna Niye diye sorma Fıkır fıkır kayna sen Fıkır fıkır kayna...
  3. Müge Zeren- Birazcık

Müge Zeren- Birazcık

biran olurda kalbin çarparsa müge zeren bir an olurda müge zeren birazcık Müge Zeren- Birazcık Bir an olurda kalbin çarparsa Anlarsın o anda sevdiğini Gözlerinde binbir feryatla Akarsa gözyaşı seller gibi Bir an olurda kalbin çarparsa Anlarsın o anda sevdiğini Gözlerinde binbir feryatla Akarsa gözyaşı seller gibi Ayrılık istedin ve sonunda oldu Yaşanan bir kaç gün beni efkara boğdu Ayrılık...
  4. Müge Zeren -Adı Aşk

Müge Zeren -Adı Aşk

Müge Zeren -Adı Aşk Bunun adı aşk hata değil Çok seviyorum yokluğun ağır gelir Bunun adı aşk hata değil Çok seviyorum yokluğun ağır gelir Bir bilsen nasıl özledim tenini Dokunuşunu öpüşünü sevişini Nasıl severim mis kokan tenini O bakışını gülüşünü gözlerini Kimselere anlatamadım Nazar değer gözü kalır hata bulur İçimdeki fırtınayı sır verdiğin Dinlediğin bu şarkıyı Kimselere anlatamadım...
  5. Müge Zeren -Gonca Gül

Müge Zeren -Gonca Gül

müge zeren kalça gonca oyunları Müge Zeren -Gonca Gül Ben gonca güldüm senin eline düştüm kopardın yapraklarımı kırdın gönül dalımı Bu tahammül oyununa katlandım her pahasına Kör oldum dilsiz oldum anladım herşey boşa Bu tahammül oyununa katlandım her pahasına Kör oldum dilsiz oldum anladım herşey boşa Bu hazin oyun beni hep yeniyor Bu bitirim hayat bana hiç acımıyor Gönül sızısı çaresi...

Sayfayı Paylaş