Muhabbet Kuşları İçin Basit Yumurtalı Mama

Arkadaşlar mamayı Yazın versem sorun olurmu??

kendinizin yaptıgınız yemlerı max 7 gün için de değiştirin(not:yeni alınanan damızlık kuşlar ortama uyum sağlamadan yemleri fazla yemez sabırlı olun)

muhabeet kuşu

yaa arkadaşlar bu yemi alırrda kocaman kadar kuşa veririsenişz olmaz bakınn benim bir pet shop um var bu mama yı küçük yavrulara verin tüyü bile çıkmamış yavrular ı annesi beslemio ise bu mamayı iğne ile ağzından içeri sokup gırtlana yavaşca bastırın ve mamayı verin ama iğne ile iğne derken aşı iğneleri ile şırıngayla yani hiç korkmayınn bişi olmaz bu mamyı verince eğer kuşun yani tüyü bile çıkmamış yavru kuşun eğer karnıhafif sarı olmuş ise doymuş demektir sarı olmamışsa bidaha işlemi tekrarlayın bunu tüysüz ve çoook küçük yavrulara verin dierleri yemez haaa bu arada tüylü ama biraz küçük yavrular var siz zaten onun bebek olup olmadını anlarsınız o yavrular a da verebilirsiniz yardımcı oldusam saolun :D :D :)

meraba bır sorum olucaktı dişi muhabbet kusun yanına erkek kus aldık dişi dedımız kusun burnu kahverengıyken acıkmavı oldu dişidr dımı bu kus dayım werdı bıze ama yavruydu sizce dişimidr

arkadaşlar ben bu mama tavsiyesini birebir aynen 6 çift hint bulbulum için kullanıyorum ewet hayvanlar cok sevdı ama muhabbet kusu ıcın aynı yararlı sewıyedemı sızde

yha benimki peynir ekmek filan yiyodu civil peynir yağlı peynir hiç fark etmiyo

Geri