gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet kuşları kafes dışına çıkarılmalı mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet kuşları kafes dışına çıkarılmalı mı? boncuk kızımı arada kafesin dışına çıkartıyorum sizce iyi mi yapıyorum:S Muhabbet kuşları kafes dışına çıkarılmalı mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. sena harputlu

sena harputlu Forum Okuru

Kuşunu dışarı çıkarman çok normal hatta hiç kafese bile sokmana gerek yok
    Benimde sana bir sorum var kuşumu alalı 11 gün oldu onu ne zaman kafes dışına çıkarmalıyım

4. sena harputlu

sena harputlu Forum Okuru

Kuşunu dışarı çıkarman çok normal hatta hiç kafese bile sokmana gerek yok
    Benimde sana bir sorum var kuşumu alalı 11 gün oldu onu ne zaman kafes dışına çıkarmalıyım

Muhabbet kuşları kafes dışına çıkarılmalı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

hasta muhabbet kuşu muhabbet kuşu hamilelik belirtileri hasta kuşum kuşum mı çok sevilen hayvanlardan olan muhabbet kuşları ile ilgili aradığınız herşey burada mevcut ilgilenen meleklerimiz okusunlar..... Muhabbet kuşu (Melopsittacus undulatus), papağangiller (Psittacidae) familyasından, çok yaygın biçimde kafeslerde beslenen papağan türü Muhabbet Kuşu'nun özellikleri: Bu türün uzunluğu...
  2. Muhabbet Kuşum Hastalandı mı

Muhabbet Kuşum Hastalandı mı

muhabbet kuşum halsiz muhabbet kuşum ağzını açıp kapıyor muhabbet kuşum hasta, muhabbet kuşum hastamı, muhabbet kuşum halsiz, muhabbet kuşum hızlı nefes alıyor benim bir muhabbet kuşum var 2.5 yaşında... ama sürekli ağzını hızlı hızlı açıp kapıyor ve arada bir kusuyor. ne yapmalıyım? hasta mı?
  3. Muhabbet Kuşu Yıkanır mı?

Muhabbet Kuşu Yıkanır mı?

muhabbet kuşu muhabbet kuşu yıkanır mı muhabbet kuşu yıkama Pek çok aile evlerinde evcil hayvan beslerler melekler :) Kedi, köpek, kuş ve balık genelde tercih edilen hayvanlardır. Bu makalemizde bize sıkça sorulan bir soruya açıklık getirmeye çalışacağız. Narin ve hassas hayvanlar, muhabbet kuşlarının yıkanması.. Muhabbet Kuşları Nasıl Yıkanır? Kuştan kuşa göre değişir. Bazı muhabbet...
  4. Değişik muhabbet kuşu isimleriniz var mı

Değişik muhabbet kuşu isimleriniz var mı

Babam bana söz verdi karnem iyi gelirse muhabbet kuşu olacak. Arkadaşımda var ve çok güzel birşey. Karnem de bu gidişle iyi gelecek. Ben de şimdiden kuşuma isim arıyorum. Değişik muhabbet kuşu isimleri yaar mısınız acaba ?
  5. Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

kuş kafesi temizliği nasıl yapılır, kuş kafesinin temizliği nasıl yapılmalı, kafes temizliği Birçok kişinin evinde bulunan kuşların içinde bulunduğu kafesin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle yapacağınız temizliği günlük ve haftalık olmak üzere iki şekilde yapın. Günlük temizlik: Tercihen sabah...

Sayfayı Paylaş