gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet kuşları ne zaman çiftleşir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet kuşlarının çiftleşme zamanı geldiğini nasıl anlıyoruz arkadaşlarım. Ne olursa çiftleşme zamanı gelmiş demektir. Bir muhabbet kuşum var ve bu aralar baya bi aksi ve cinsiyeti erkek ve tek. Sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhabbet kuşları ne zaman çiftleşir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet kuşu için ne tür oyuncaklar bulunur?

Muhabbet kuşu için ne tür oyuncaklar bulunur?

Arkadaşlar selam Muhabbet kuşu için ne tür oyuncaklar bulunur ne almak lazım
  2. Muhabbet Kuşlarının Çiftleşme Zamanı

Muhabbet Kuşlarının Çiftleşme Zamanı

Muhabbet Kuşları Ne Zaman Çifleşir Muhabbet Kuşlarının Çiftleşme Zamanı Ne Zamandır Rüyam adminemizin bir muhabbet kuşu var, adı Çapkın :) Aslında bu konuyla ilgili bilgilere adminim daha vakıf ancak, misafirimizden gelen bir soru üzerine bu konu hakkında ki bilgilendirmeyi ben yapmaya çalışacağım melekler :D:D Muhabbet kuşu 6-8 aylık olduğunda erişkinliğe ulaşmış olur ve eşleşmeye hazır...
  3. Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Nelerdir ?

Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Nelerdir ?

Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Nelerdir Muhabbet kuşu besleyen meleklerimizi ve sayın misafirlerimizi kuş bakımı konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz melekler :) Bu yazımızda ise muhabbet kuşlarının çiftleşme belirtilerinden bahsedeceğiz sizlere ... Dişi muhabbet kuşları yumurtlayacakları zaman normalden daha fazla kalsiyum...
  4. muhabbet kuşlarım neden çiftleşmiyor ?

muhabbet kuşlarım neden çiftleşmiyor ?

Bir dişi bir erkek muhabbet kuşlarım var. Uzun zamandır birlikteler ama çiftleşmiyorlar.Acaba hastalıklarımı var ben anlayamadım.Ne yapmalıyım?
  5. Muhabbet Kuşları İshal Olursa Ne Yapmalı?

Muhabbet Kuşları İshal Olursa Ne Yapmalı?

bu konu muhabbet kuşlarında ishal hakkında bilgiler içermektedir. Beslediğiniz muhabbet kuşunuz dönem dönem ishal olabilir. Eğer sizin de kuşunuzun böyle bir ishal durumu başına geldi ise sizlere muhabbet kuşların da ishal durumun da ne yapılmalı konusun da merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Muhabbet kuşlarında,papağanlarda ishal,kanarya ishal,jako ishal sebep ve...

Sayfayı Paylaş