gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

muhabbet kuşları nekadar yaşar ve gelişme çağında tüy dökermi ???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar muhabbet kuşu almaya karar verdim ama ömürleri kısa diye kıyamıyorumda almaya, ama bu yaz bir tane alayım diyorum. Sizlere şunu soracaktım acaba bu muhabbet kuşları nekadar yaşar ve gelişme çağında tüy dökermi ???

2. erden

erden Forum Okuru

genellikle mevsim gecişlerinde tüy doker mana değişikliklerinden dolayı olabilir

muhabbet kuşları nekadar yaşar ve gelişme çağında tüy dökermi ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşlarında Tüy Dökümü hakkında.

Muhabbet Kuşlarında Tüy Dökümü hakkında.

muhabbet kuşu tüy dökümü muhabbet kuşu tüy dökme kuşlarının dökmesi kuşlarında dökümü dökmesi Muhabbet kuşlarının tüy dökme olayı hakkında geniş ve açıklamalı bilgiyi sunuyorum arkadaşlarım. Kolaylıklar dilerim.. Düzenli tüy dökümü Düzenli tüy dökümü, büyük ve küçük tüylerin(kanat, kuyruk, gövde) doğal olarak dökülmesi şeklinde karakteristik şekil gösterir. Tüy döken kuşlar , bu sırada...
  2. muhabbet kuşları kaç yıl yaşar

muhabbet kuşları kaç yıl yaşar

Tatlişkom muhabbet kuşum var adı tatlişkom, acaba muhabbet kuşları kaç yıl yaşıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  3. Muhabbet Kuşlarının Tüy Dökme Mevsimi

Muhabbet Kuşlarının Tüy Dökme Mevsimi

Muhabbet Kuşlarının Tüy Dökme Mevsimi ne zaman arkadaşlar bizim şakir tüy döküyor bu tüy dökme zamanı mı acaba
  4. Kedi ve Muhabbet Kuşu

Kedi ve Muhabbet Kuşu

Evimde kedi besliyorum muhabbet kuşu alsam sıkıntı olur mu
  5. Muhabbet kuşlarının tüy dökme zamanları hakkında bilgi

Muhabbet kuşlarının tüy dökme zamanları hakkında bilgi

Bir muhabbet kuşum var ve tüyleri çok dökülüyor.Acaba mevsimsel mi?Bu kuşların tüy dökme zamanları ne zamanlar oluyor?Geçici mi yani ? :S

Sayfayı Paylaş