gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Muhabbet Kuşlarında 3 Temel Kanat Deseni

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

spangle muhabbet kuşu muhabbet kuşunun kanatlarının kesilmesi kuşu kanadı nasıl kesilir kuşunun kanatları nasıl kesilir kuşlarının kanatları mi Normal [​IMG] [​IMG] [​IMG] Normal
    Beyaz Kanatlı Normal
    Parçalı Normal
    Opal - kafanın hemen arkasında V şeklinde boşluk
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Opal
    Mavi Yavru - Opal Beyaz Kanatlı Opal
    Spangle - normallere nazaran kanat tüylerinde koyu ve açık renkler yer değiştirmiş
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Spangle
    Spangle
    Spangle

muhabbetkusu.org

Muhabbet Kuşlarında 3 Temel Kanat Deseni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşlarının Temel Gereksinimleri

Muhabbet Kuşlarının Temel Gereksinimleri

Temel Gereksinimler * Yüksek kaliteli tohum * Temiz ve taze su ( multi - vitamin takviyeli ) * Mürekkep balığı kemiği * Mineral tablet * En az bir oyuncak ( sallanabilir geniş halka, merdiven, ayna vb. ) * Günlük ilgi
  2. Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşları hakkında bilginiz varsa yazın yaa
  3. Muhabbet Kuşlarında Kanat Kesimi

Muhabbet Kuşlarında Kanat Kesimi

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşlarında Kanat Kesimi Bu konuyu az önce bir misafirimizin sorusu üzerine açıyoruz ve de hiç tasvip etmediğimizi belirtmek istiyoruz melekler ... Kaçmayı önlemek veya uysallaştırma eğitimi amaçlarıyla kanat kesimi düşünülebilir. Fakat bu konu hakkında veterinerinizden bilgi almak daha doğru olacaktır. Aksi durumda kuşa zarar...
  4. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş