gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Muhabbet Kuşlarında Nezle Belirtileri ve Tedavisi

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuşlarda nezle, muhabbet kuşlarında nezle nedenleri, muhabbet kuşlarında nezle belirtileri daha çok kış ayların da her yaştan kişinin sağlığını tehdit altına alan nezle basit bir hastalık gibi görülsede kişiyi yatağa balamaya götürecek ve daha sonrada ciddi sorunlar yaşatacak kadarda önemli olabiliyor. Nezleyi sadece insanlar da düşünmemek lağzım. Evinizde beslemek için eğer bir muhebbet kuşuna sahipseniz, nezle hastalığı bazen bu minik kuşlarıda tehdit altına alabiliyor. Muhabbet kuşunuzda nezle olup olmadığını anlamak için bazı belirtileri, nedenleri ve tedavi yolları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. muhabbetkuu.jpg

Muhabbet Kuşlarında Nezle Belirtileri ve Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nezle belirtileri ve tedavisi

nezle belirtileri ve tedavisi

nezle belirtileri nezle belirtileri ve tedavisi bebeklerde tedavisi bebeklerde burun tıkanıklığı hamilelikte NEZLE Burun, havanın vücuda giriş yeridir ve burada ısıtılır. Burada, havadaki tozlardan ve mikroplardan koruyan tüyler bulunur. Nezleye, çoğunlukla burna ve soluk borusuna yerleşen virüsler neden olmaktadır. Solunum yoluyla alınan virüsler burun mukozasına yerleşir. Kuluçka süresi...
  2. Muhabbet Kuşlarının Çiftleşme Belirtileri

Muhabbet Kuşlarının Çiftleşme Belirtileri

Muhabbet Kuşlarının Çiftleşme Belirtileri nelerdir galiba benim coşkun çiftleşmek istiyor emin olmak için size yazdım:S
  3. Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri

Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri

Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri nelerdir bu konuda bilgi sahibi oaln varsa bana bilgi yazsın
  4. Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Nelerdir ?

Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Nelerdir ?

Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Muhabbet Kuşlarında Çiftleşme Belirtileri Nelerdir Muhabbet kuşu besleyen meleklerimizi ve sayın misafirlerimizi kuş bakımı konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz melekler :) Bu yazımızda ise muhabbet kuşlarının çiftleşme belirtilerinden bahsedeceğiz sizlere ... Dişi muhabbet kuşları yumurtlayacakları zaman normalden daha fazla kalsiyum...
  5. Nezle ve grip arasındaki farklar

Nezle ve grip arasındaki farklar

Buna karar vermek, çocuk doktorları için bile zordur, çünkü gribin belirtileri çocuklarda biraz değişken olabilir. Yapılabilecek bir test var, ama kullanımını en aza indirecek şekilde, sonuçları almak bir hafta sürüyor. Bu nedenle gribin teşhisi, genelde grip virüsünün şehrinize varıp varmadığını bilmek kadar çocuğunuzdaki işaretleri ve belirtileri değerlendirerek yapılır. Aşağıdaki tablo,...

Sayfayı Paylaş