gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer kızlar mavişim ishal oldu nasıl geçirecem bu ishali bilmiyorum lütfen bir yardım edin!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. munever argun

munever argun Forum Okuru

muhabet kuşum isal oldu ltfen iardımcın olursun nas yıpıım ne vermelı ltfen 2 afta berıı

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İshal Nasıl geçer ?

İshal Nasıl geçer ?

ishal nasıl geçer ishal nasil gecer ishalde yenmesi gerekenler ishal, nedir, nasıl geçer, tedavisi, ne yapmak gerekir, hakkında bilgiler. İshal Nasıl Geçer? Bazen biraz istirahat ve ishal diyeti yeterlidir. Ancak dikkat! İshalin ciddi bir hastalığa işaret ettiği durumlar da vardır. İshal nasıl tedavi edilir? İshal olunca nasıl beslenmek gerekir? İshal ne zaman tehlikeli bir...
  2. Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşları hakkında bilginiz varsa yazın yaa
  3. muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??
  4. muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.
  5. Muhabbet Kuşları İshal Olursa Ne Yapmalı?

Muhabbet Kuşları İshal Olursa Ne Yapmalı?

bu konu muhabbet kuşlarında ishal hakkında bilgiler içermektedir. Beslediğiniz muhabbet kuşunuz dönem dönem ishal olabilir. Eğer sizin de kuşunuzun böyle bir ishal durumu başına geldi ise sizlere muhabbet kuşların da ishal durumun da ne yapılmalı konusun da merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Muhabbet kuşlarında,papağanlarda ishal,kanarya ishal,jako ishal sebep ve...

Sayfayı Paylaş