gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarının Kaç Aylık Olduğunu Nerden Anlarız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet Kuşlarının Kaç Aylık Olduğunu Nerden Anlarız lütfen bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım bana bilgi versin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarının Kaç Aylık Olduğunu Nerden Anlarız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşunuzun Hasta Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kuşunuzun Hasta Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

muhabbet kuşu uyuması muhabbet kuşları nasıl uyur kuşu uyurmu neden uyur hasta nasıl iyileşir Hiç kimse bir kuşu kendi sahibi kadar iyi tanıyamaz. Kuşunuzun olağan dışı davranışları hastalık belirtisi olabilir. Eğer muhabbet kuşunuz evcil değilse hastalık başlangıcını fark etmek daha zor olabilir. Bu yüzden kuşunuzu çok yakından takip etmelisiniz çünkü muhabbet kuşları gerçek sağlık...
  2. muhabbet kuşları kaç yıl yaşar

muhabbet kuşları kaç yıl yaşar

Tatlişkom muhabbet kuşum var adı tatlişkom, acaba muhabbet kuşları kaç yıl yaşıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  3. kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır ? Bunun bir cetveli var mı tarih olayı nasıl yapılıyor neye göre hesap yapacağım ?
  4. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş