gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşları hakkında bilginiz varsa yazın yaa

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

abi şimdi benim kuşum ele gelmiyor serbest bırakıyorum bazen odada uçuyor geri kafese koymak için 20 dk gidiyor uçma tüylerini kesmeye karar verdim bana yardımcı olursan sevinirim adım ahmet

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşlarında 3 Temel Kanat Deseni

Muhabbet Kuşlarında 3 Temel Kanat Deseni

spangle muhabbet kuşu muhabbet kuşunun kanatlarının kesilmesi kuşu kanadı nasıl kesilir kuşunun kanatları nasıl kesilir kuşlarının kanatları mi Normal Normal Beyaz Kanatlı Normal Parçalı Normal Opal - kafanın hemen arkasında V şeklinde boşluk Opal Mavi Yavru - Opal Beyaz Kanatlı Opal Spangle - normallere nazaran kanat tüylerinde koyu ve açık renkler yer...
  2. kuşun tırnağı nasıl kesilir?

kuşun tırnağı nasıl kesilir?

kuşun tırnağı nasıl kesilir?
  3. Muhabbet Kuşlarında Kanat Kesimi

Muhabbet Kuşlarında Kanat Kesimi

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşlarında Kanat Kesimi Bu konuyu az önce bir misafirimizin sorusu üzerine açıyoruz ve de hiç tasvip etmediğimizi belirtmek istiyoruz melekler ... Kaçmayı önlemek veya uysallaştırma eğitimi amaçlarıyla kanat kesimi düşünülebilir. Fakat bu konu hakkında veterinerinizden bilgi almak daha doğru olacaktır. Aksi durumda kuşa zarar...
  4. muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??
  5. muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.

Sayfayı Paylaş