gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi İle İlgili Bilgi

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi Muhabbet Kuşu Kuluçka Süresi

Kuş sever meleklerimize muhabbet kuşlarının kuluçka dönemi ile ilgili olarak kısaca bilgi veriyoruz melekler :)

Muhabbet kuşları, bir sene içerisinde birkaç defa kuluçkaya yatıp yavru verebilir ler. 9 aylık olduklarında olgunluğa erişirler. Bu dönemden başlayarak üretilebilirler. Bir dişi Muhabbet kuşu 5 sene süreyle yavrulaya bilir. Bir üremede 4-6 yumurta verirler ve kuluçka süreleri 19 gündür.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    anammmm bayılıyom ben bunlara yaaaa yirim ben onları yirim :D:D :kiss::oppucuk:

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi İle İlgili Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedi ile Muhabbet Kuşunun Samimiyeti:))

Kedi ile Muhabbet Kuşunun Samimiyeti:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Muhabbet Kuşları Genel Bilgi

Muhabbet Kuşları Genel Bilgi

muhabbet kuşu cinsleri hollanda muhabbet kuşu hollanda cinsi cinsi kuşları özellikleri Evimizin neşesi olan muhabbet kuşlarının ülkemizde pek çok cinsi bulunmaktadır. Değişik renklerde olan muhabbet kuşları insanları streslerini almaları bakımlarının kolay yapılması maliyetlerinin düşük olması ve her halde en önemlisi konuşturulmaya alıştırılabilmeleri nedeniyle en çok tercih edilen...
  3. Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi ne kadar lütfen bilgi verin nazlımın kuluçkadan çıkmasını bekliyorum.
  4. Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi verir misiniz rica etsem. kuşumu konuşrturmak istiyorum.
  5. Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi hakkında bilgi verir misiniz?

Sayfayı Paylaş