gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Muhabbet Kuşlarının Temel Gereksinimleri

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Temel Gereksinimler * Yüksek kaliteli tohum
    * Temiz ve taze su ( multi - vitamin takviyeli )
    * Mürekkep balığı kemiği
    * Mineral tablet
    * En az bir oyuncak ( sallanabilir geniş halka, merdiven, ayna vb. )
    * Günlük ilgi

Muhabbet Kuşlarının Temel Gereksinimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aİlelerİn Temel Gereksİnİmlerİ

Aİlelerİn Temel Gereksİnİmlerİ

1.Değerli olma duygusu: Aile içindeki etkileşim çocukları ya “ben değerliyim” ya da “değersizim” duygusuna götürür. Bu gereksinim aile içinde yerine getirilmezse çocuk her türlü davranışla bu duyguyu elde etmeye çalışır. Ergenlik çağındaki erkek çocukların çete(gang) kurarak çoğu kez ölümle sonuçlanan çatışmaları da, kendilerini önemli görmeyen aile ortamlarına bir tepki olarak yorumlanır.”Ben...
  2. Muhabbet Kuşlarında 3 Temel Kanat Deseni

Muhabbet Kuşlarında 3 Temel Kanat Deseni

spangle muhabbet kuşu muhabbet kuşunun kanatlarının kesilmesi kuşu kanadı nasıl kesilir kuşunun kanatları nasıl kesilir kuşlarının kanatları mi Normal Normal Beyaz Kanatlı Normal Parçalı Normal Opal - kafanın hemen arkasında V şeklinde boşluk Opal Mavi Yavru - Opal Beyaz Kanatlı Opal Spangle - normallere nazaran kanat tüylerinde koyu ve açık renkler yer...
  3. muhabbet kuşları

muhabbet kuşları

muhabbet kuşları kışın banya yapar mı
  4. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş