gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır? maviş yumurtladı ve ben onun yumurtasına nasıl bakacam bilmiyorum acaba muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

hqdefault.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 11:14
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşlara Nasıl Bakılır? Kuş Beslenmesi

Kuşlara Nasıl Bakılır? Kuş Beslenmesi

yavru kuşa nasıl bakılır kuşlar nasıl beslenir kuş beslenir kuşlar ne ile kuş ne ile Kuş Bakımıyla İlgili Temeller Ev içinde kapalı tutulan ve değişken beslenme biçimlerine maruz kalan pet kuşlar gaga, tırnak ve tüy bakımları gibi çeşitli bakımlara ihtiyaç duyarlar. Tüy değişimi sırasında diette ek protein, yağ ve vitaminler bulunmalı ve dinlenmeyi teşvik etmek amacıyla daha fazla...
  2. Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

muhabbet kuşu yavruları muhabbet kuşu yumurtası yavrusu yumurtadan kaç günde çıkar yumurtası kaç günde çıkar MUHABBET KUŞU ( YAVRU ) KAÇINCI GÜNDE YUMURTADAN ÇIKAR ? Yumurtadaki embriyonun, bebek muhabbet kuşuna dönüşmesi için, belli ısıda 18 gün geçmesi gerekir. Nasıl ikişer gün arayla yumurtladıysa, yavrularda aynı şekilde ikişer gün arayla yumurtadan çıkar. Dişi kuş, farklı boylarda...
  3. muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??
  4. muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.
  5. Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Benim muhabbet kuşum bugün yumurtadan çıkacaktı ama çıkmadı saat sabah 11;11 ne zamana çıkar

Sayfayı Paylaş