gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??

muhabbet kuşu nasıl yıkanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşu Yıkanır mı?

Muhabbet Kuşu Yıkanır mı?

muhabbet kuşu muhabbet kuşu yıkanır mı muhabbet kuşu yıkama Pek çok aile evlerinde evcil hayvan beslerler melekler :) Kedi, köpek, kuş ve balık genelde tercih edilen hayvanlardır. Bu makalemizde bize sıkça sorulan bir soruya açıklık getirmeye çalışacağız. Narin ve hassas hayvanlar, muhabbet kuşlarının yıkanması.. Muhabbet Kuşları Nasıl Yıkanır? Kuştan kuşa göre değişir. Bazı muhabbet...
  2. Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşları hakkında bilginiz varsa yazın yaa
  3. Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer kızlar mavişim ishal oldu nasıl geçirecem bu ishali bilmiyorum lütfen bir yardım edin!
  4. muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.
  5. Muhabbet Kuşlarının Bitleri Nasıl Temizlenir?

Muhabbet Kuşlarının Bitleri Nasıl Temizlenir?

muhabbet kuşu biti, muhabbet kuşu bitleri nasıl temizlenir, kuş biti nasıl temizlenir, muhabbet kuşu bitlerine çözüm Muhabbet kuşların da oluşan bitlerin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyenler için işinize yarayacak bilgileri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Kuş türlerinin de diğer evcil hayvanlar gibi bir çok hastalığa yakalanma olasılığı vardır. Bunların en başında bit, pire...

Sayfayı Paylaş