gebe
  1. sema kor

sema kor Forum Okuru

Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sema kor tarafından paylaşıldı.

Benim muhabbet kuşum bugün yumurtadan çıkacaktı ama çıkmadı saat sabah 11;11 ne zamana çıkar yumurta muhabbeti.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 11:15
  2. derya ben

derya ben Forum Okuru

benim muhabbet kuşum yumurtladı ama şimdi bugün yumurtadan çıkması gerekiyordu saat şu an öğlen 13:21 bu akşam yumurtlar mı siz ne düşünüyorsunuz

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Saati kimse bilemez arkadaşlarım biraz daha bekleyin isterseniz ve sıcak tutun unutmayın :)

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yumurtalar boş değilse yumurtalar çatlar :) Benim muhabbet kuşum vardı .Tam 6 yumurta yaptı. 6 yumurtadan sadece ikisin den kuş çıktı .Diğerleri boştu.

Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşları

Muhabbet Kuşları

muhabbet kuşu konuşturma muhabbet kuşu konuşturma teknikleri kuş teknikleri kuşunu yöntemleri kuş yöntemleri
  2. Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

muhabbet kuşu yavruları muhabbet kuşu yumurtası yavrusu yumurtadan kaç günde çıkar yumurtası kaç günde çıkar MUHABBET KUŞU ( YAVRU ) KAÇINCI GÜNDE YUMURTADAN ÇIKAR ? Yumurtadaki embriyonun, bebek muhabbet kuşuna dönüşmesi için, belli ısıda 18 gün geçmesi gerekir. Nasıl ikişer gün arayla yumurtladıysa, yavrularda aynı şekilde ikişer gün arayla yumurtadan çıkar. Dişi kuş, farklı boylarda...
  3. muhabbet kuşları

muhabbet kuşları

muhabbet kuşları kışın banya yapar mı
  4. Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır? maviş yumurtladı ve ben onun yumurtasına nasıl bakacam bilmiyorum acaba muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş