gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Muhabbet kuşuyla sadece bir kişi konuşmalı, yani bir kişi ona öğretmeli konuşmayı.
    İlk olarak içinde "c" geçen kelimelerden başlayın. Öpücük kelimesi ilk konuşma için etkili.

Sürekli "öpücük öpücük" diyin ve ona ilgi gösterin dokunun öpün, sevildiğini hissetsin.

Çünkü muhabbet kuşları çok hassas oluyor Bir kaç zaman sonra onun sizi taklit ettiğini ona nasıl "öpücük" dediyseniz aynısını söylediğini duyacaksınız Daha sonrada istediğiniz kelimeyi aynı şekilde öğretebilirsiniz

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır? maviş yumurtladı ve ben onun yumurtasına nasıl bakacam bilmiyorum acaba muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?
  2. Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir

Muhabbet Kuşlarının Kanatları Nasıl Kesilir Muhabbet Kuşları hakkında bilginiz varsa yazın yaa
  3. Muhabbet Kuşlarının Yumurtlayacağı Nasıl Anlaşılır

Muhabbet Kuşlarının Yumurtlayacağı Nasıl Anlaşılır

Muhabbet Kuşlarının Yumurtlayacağı Nasıl Anlaşılır lütfen bu konuda bildiklerinizi yazın bana arkadaşlar.
  4. Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer

Muhabbet Kuşlarının İshali Nasıl Geçer kızlar mavişim ishal oldu nasıl geçirecem bu ishali bilmiyorum lütfen bir yardım edin!
  5. muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??

Sayfayı Paylaş