muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

kuşumn kuyruğu eğik ve dışkısını iki kat fazla yapıo karnı şişkin hamilemidir ?

kuşum sürekli uyukluyor yem az yiyor bazen durduğu yerden yere düşüyor tüylerini kabartıyor nedeni ne olabilir? bende nezle gibi olldum acaba kuşdan dolayımı?

Admin veya bilgili arkadaşlar yardımlarınızı acil bekliyorum Kuş uçuyo kaçıyo hapşuruyo tıslıyo ama ötmeye çalışıyo sesi çıkmıyo neden olabilir ve tedavisini yazarsanız memunun olurum

ya cevap verirmisiniz neyaPMAMIZ GEREK DENGESİ VYOK SALLANIYOR YEM YEMIYOR SU ICMIYOR YAN YATIYOR :( LUTFEN ONU COK SEVIYORUM

Ya 1 tane muabbet kuşum war sokakta bulmuştu 1buçuk senedir bakıyorum kuşum dişi kafesi war yemini suyunu eksik etmiyorum ama 2 haftadır tüylerini kabartıo bazen kafesin dibinde yatıo davranışları deişti gözleri küçüldü gibi çok halsis napabilirim hastamı ?

kuşum benim...

tüm belirtiler var acaba hamile mii yani yumurtlar mı karında şişiklik kabarma dışkı büyüklüğü yuvayla uğraşma nasıl oluyor yani olabilir mi ??? :(

kuşların çiftleşmesi için yollar

onları ayrı kafeslere koy ki ötüşerek birbirleriyle konusur eyer olmassa kuş azdırıcı ilaçtan al

ya muhabet kuşu köşe sinip duruyo kanatlarını açıp ayakları da buz gibi napaa bilirim acele

Benimde bir muhabbet kuşum var.Yaklaşık 1 buçk yaşında ve dişi.Kuşum bu sıralar canlılığını yitirdi...Neredeyse ötmez oldu...Kafesinden kısa bir süreliğine çıkıyor sonra hemen girmek istiyor...Sonra nirdaha çıkmıyor...Ve bu aralar sürekli gözlerini kocaman açıp yere doğru bakarak dalıyor...Acaba bunun sebebini bilen var mı?

Geri