gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

muhakkakk okuyun..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Adam oglunun odasinin onunden gecerken hayretle bakakaldi. Yatagi guzelce toplanmisti ve odasi hic olmadigi kadar derli toplu gorunuyordu. Sonra adam yastigin uzerine birakilmis mektup zarfini fark etti. Uzerinde "Babama"yaziyordu.
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Aklindan gecen bin bir kotu dusunceyle mektup zarfini acti ve titreyen elleriyle mektubu okudu.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Sevgili baba; [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Sana bu satirlari derin bir pismanlik ve uzuntu icinde yaziyorum.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Kiz arkadasimla kacmak zorundaydim [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]cunku seni ve annemi yasanacak rezaletten uzak tutmak istedim.
    Gercek tutku ve aski ben Sedef'le buldum ve o oyle tatli ki anlatamam...
    [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Sunu biliyordum siz onun vucudunun her yerine taktigi kupeleri, derisine islettigi dovmeleri kendine has o cilgin giyim tarzini asla ama asla onaylamayacaktiniz [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Ve tabi benden cok buyuk olmasi da bir sorundu.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Fakat benim icin bunlar degildi gercek tutku ve gercek ask...[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Baba Sedef hamile![/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Sedef'in dedigine gore cok mutlu olacagiz. [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Ormanda kendine ait bir karavani ve tum kis yetecek kadarda yakacagi var.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Bir suru cocuga sahip olma dusuncesi ruyalarimizi susluyor.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Sedef benim gozlerimi esrar gercegine acti ve artik biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Esrar yetistirecek ve insanlara pazarlayacagiz [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Ve yine bu sayede ihtiyacimiz olan kokain ve ekstaziye ulasacagiz. [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Artik tam anlamiyla bilime yalvariyoruz dualar ediyoruz su AIDSin caresi bulunsun [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Ve Sedef sagligina kavussun diye.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]O kesinlikle iyilesmeyi hak ediyor.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Endiselenmeyi birak baba ben 15 yasindayim ve kendi basimincaresine bakabilirim. Eminim birgun geri donecegiz ve sen kendi torunlarini taniyacak, seveceksin...[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Oglun Cahit [/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]NOT: Baba yazdigim mektubun tek kelimesi bile dogru degil.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Ben Mehmet'lerdeyim.[/FONT]
    [FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Sadece sana; masamin uzerinde seni bekleyen karneden daha kotu
    seylerin oldugunu hatirlatmak istedim. .....
    [/FONT]

muhakkakk okuyun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Okuyun,

Lütfen Okuyun,

silahsız 33 erimizin şehit edilişi LÜTFEN BU İSİMLERİ BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN.... İbrahim ERTEN (Konya) Mustafa YILMAZ (Konya) Erkan KAÇAN(Konya) Mevlüt ÖZKAN (Konya) Hilmi ŞAHİN (Konya) Ali ARAR (Konya) İlyas UYAR(Konya) Hüseyin ÇELİK (Denizli) Ahmet APAK (Denizli) Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli) Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli) Baki UMUTLU (Denizli)...
  2. Okuyun

Okuyun

ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
  3. okuyun..gülelimmm...

okuyun..gülelimmm...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  5. ßuyrun okuyun...:)

ßuyrun okuyun...:)

Olay Trabzon'da geçiyor. Adamın birisi ayakkabısına giren taşı çıkarmak için bir elini elektrik direğine dayamış ayağını sallıyor. Bunu gören hayırsever bir laz, adamı elektrik çarptığını sanıp kafasına kürekle vurarak adamı öldürüyor. çok ilginç bir intihar vakası.. adamın teki ölürken bütün intihar çeşitleri denemek istiyor ve bir kış vakti deniz kenarındaki vadiye çıkıyor.bir ağaca ip...

Sayfayı Paylaş