gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Muhallebili Milföy(videolu)

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

muhallebili milföy tatlısı milföylü muhallebili tatlı milföy tarifi milföylü tatlılar http://www.youtube.com/watch?v=nQAPGmU5274

Muhallebili Milföy(videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakiz Muhallebili Kurabiye

Sakiz Muhallebili Kurabiye

sakız muhallebili kadayıf muhallebili kurabiye Malzemeler 1 paket Sana yağı (250 gr) (oda sıcaklığında) 3 su bardağı un (345 gr) 3 yemek kaşığı yoğurt (100 gr) 1/2 çay kaşığı tuz Muhallebisi İçin, 1/2 su bardağı süt (100 ml), 1 tepeleme yemek kaşığı un (12 gr), 1 su bardağı toz şeker (175 gr), 1 adet yumurta, 1 paket vanilya, 1 1/2 çay kaşığı damla sakızı Üstü İçin, Pudra şekeri...
  2. hindistancevizli muhallebili sarma

hindistancevizli muhallebili sarma

hindistan cevizli sarma muhallebili sarma hindistan cevizli muhallebili rulo muhallebi muhallebi sarması MALZEMELER: 1 kg süt 1 su bardağı un 1 su bardağı toz şeker 1 çorba kaşığı margarin 1 paket hindistan cevizi 1 paket vanilya 1 paket krem şanti 1 subardağı süt istenilen miktarda fındık,ceviz veya antep fıstığı YAPILIŞI: Süt,un ve şekeri bir tencerede koyulaşana kadar pişirin.En son...
  3. Muhallebili kadayıf

Muhallebili kadayıf

muhallebili kadayıf Nefis bir tatlıyla ağzınızı tatlandırmaya ne dersiniz? İşte hem hafif hem leziz bir tatlı tarifi... MUHALLEBİLİ KADAYIF Malzemeler: 300gr kadayıf 6 yemek kaşığı toz şeker 5 yemek kaşığı tereyağı 1,5 su bardağı doğranmış ceviz Hazırlanması: Kadayıfı 1-2 saat öncesinden derin dondurucuya koyun. Dondurucudan alıp kolayca kırarak tencereye koyun. İçine yağı,...
  4. havuçlu muhallebili kek

havuçlu muhallebili kek

muhallebili havuçlu kek muhallebili kek havuçlu tarifi tarifleri Havuçlu Kek İçin Malzemeler 3 adet yumurta 1 su bardağı sıvıyağ 3 su bardağı un 2 su bardağı tozşeker 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 1 su bardağı ceviz 2 su bardağı havuç 1 tatlı kaşığı tarçın Sosu için: 2 su bardağı süt 1,5 su bardağı toz şeker 1 çorba kaşığı un 1 çorba kaşığı nişasta 1 paket vanilya Havuçlu Kek Tarifi...
  5. Diyabetik muhallebili kurabiye

Diyabetik muhallebili kurabiye

diyabetik kurabiye diyabetik kurabiye tarifi Merhaba meleklerim; şimdi size kendi denediğim tariflerden sunmak istiyorum.Benim eşim Tıp1 Diyabet hastası, bu hastalığı ömür boyu yaşayacak bir insan olarak şeker diyetine özen göstermesi gerekiyor ama; nihayetinde insanız değil mi canım tatlılardan vazgeçmek olur mu hiç?Bende denedim ve evde elimizden geldiği kadarıyla yaptığım diyabetik...

Sayfayı Paylaş