gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Muhasebe / Lojistik

Konu, 'Egitim' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

lojistik muhasebesi lojistik ile ilgili makaleler Melekler,, ben muhasebe kursu dusunuyorum....Istanbulda bildiginiz egitimi iyi olann bir muhasebe kursu var mı? ben bi kac yer cıkardımm ama egitimleri hakkındaa net olamıyorumm, bi yere gidenler veya önerenler olabilir mi???
    Ayrıca lojistik mezunları ya da lojistik ile ilgili kitaplarıı olanlarr bana satabilir mi??

Ya da lojistik ile ilgili uygun fiyatlarda kitaplar nerde bulabilirm??

pleaseee yardımmmmm acilll olarak...... :help:

Muhasebe / Lojistik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama meslek elemanı

Bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama meslek elemanı

muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü iş olanakları muhasebe ve vergi uygulamaları iş olanakları maaşı bilgisayarlı taban puanları bilgisayarlı maaşı Kurum ve kuruluşların muhasebe ve vergi ile ilgili işlemlerini bilgisayara kaydeden, gerektiğinde bunları izleyen ve denetleyen kişidir. GÖREVLER - Muhasebe ile ilgili fişleri, fatura ve belgeleri bilgisayarda ilgili yerlere kaydeder, -...
  2. Ceza Infaz Kurumlari Ile Tutukevleri Işyurtlari Kurumu Ve Işyurtlarinin Muhasebe Uygu

Ceza Infaz Kurumlari Ile Tutukevleri Işyurtlari Kurumu Ve Işyurtlarinin Muhasebe Uygu

işyurtları işyurtları kurumu ceza infaz kurumu yönetmeliği CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU VE İŞYURTLARININ MUHASEBE UYGULAMA YÖNETMELİĞİNİN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASINA DAİR YÖNETMELİK Yönetmelik no : MADDE 1 – 14/3/2006 tarihli ve 26108 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu ve İşyurtlarının Muhasebe Uygulama...
  3. Muhasebe 30 Günlük Staj Dosyası Örneği

Muhasebe 30 Günlük Staj Dosyası Örneği

30 günlük muhasebe staj dosyası muhasebe staj dosyası örnekleri 2011 örnekleri defteri örneği muhasebe, 30 günlük staj dosyası, örneği, myo, örnek staj dosyası, ile ilgili bilgiler burada melekler Meslek Yüksek Okullarında okuyan melekler için 30 günlük staj dosyası örneği veriyoruz melekler :) Kolay gelsin... 1- 07/07/2011 büro çalışanları ile tanışma büroyu tanıma gibi işler...
  4. Lojistik Staj defteri örneği

Lojistik Staj defteri örneği

lojistik staj dosyası örneği lojistik staj defteri örneği Bana acil olarak lojistik staj defteri örneği ve bunun nasıl doldurulduğu ile ilgili örnek verin lütfen.
  5. Lojistik Staj Defteri Nasıl Olur?

Lojistik Staj Defteri Nasıl Olur?

lojistik staj defteri örneği lojistik, staj defteri, örneği, nasıl doldurulur, maddeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Lojistik bölümünde okuyan öğrencilerimiz için lojistik staj defteri örneği ekliyoruz melekler :tik: 1YAPILAN İŞİN ADI: BÖLÜM BİLGİLENDİRİLMESİ Şirkette bulunan idari birimler şirket müdür tarafından tanıtıldı ve birimler hakkında bilgiler verildi Şirket bir...

Sayfayı Paylaş