gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Muhtaç

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Fakir / Fakirlik.

Muhtaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korunmaya muhtaç sokak çocukları

Korunmaya muhtaç sokak çocukları

onlar bizim çocuklarımız Sokakta gördüğümüz madde bağımlısı (tinerci) çocuklar sokak çocukları mı? Tiner kullanan çocukların sayısı bugün sokakta yaşayan çocuklardan çok daha fazla. Sokakta gördüğünüz şiddet uygulayan, madde çektikten sonra kendinden geçerek insanlara saldıran çocuklar aslında evleri olan, aileleri bulunan çocuklar - sokak çocukları değil. Sokak çocukları arasında da uçucu...
  2. Muhtaçlara iyilik yapmak

Muhtaçlara iyilik yapmak

Rüyada muhtaçlara iyilikte bulunmak, düsmanini kahretmeye ve Allah (C.C.)in gazabini söndürmeye delalet eder. Çünkü, gizlice verilen sadaka Rabbin gazabini söndürür. Ancak sadaka verdigi adam günahkar birisi ise bu rüya makbul degildir ve rüya sahibinin yapacagi isten sakinmasi gerekir.
  3. Dualariniza muhtacim...

Dualariniza muhtacim...

Kadinin halinden yine kadinlar anlar.... Yardim lazimdi size geldim... Kardesim icin Ayetel-kürsi, Salavat ve Salati tefriciye hatimleri yapiyoruz. Ayetel kürsi icin 313, Salati tefriciye icin 4444 duaya ihtiyacim var... Lütfen bizi yanliz birakmayin. 1 tane dua bi dakikanizi almaz lütfennnnn. Okudugunuz yada okumak istediginiz dualarin sayisini yazarsaniz sevinirim. Rabbim yar ve yardimciniz...
  4. Muhtaç Aylığı Nedir?Muhtaç Aylığını Kimler Alabilir?

Muhtaç Aylığı Nedir?Muhtaç Aylığını Kimler Alabilir?

muhtaç aylığı nedir,muhtaç aylığı başvuru,muhtaç aylığı ne kadar 2014,özürlü aylığı,özürlü aylığı kimlere verilir,bakıma muhtaç aylığı kimlere verilir,muhtaç aylığını kimler alabilir, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ödenen ayıktır. Vakıflar Yönetmeliğinin hükümlerine göre, 18 yaşından büyük engelli bireylere ve 18 yaşından küçük engelli çocuğu bulunan ana babalara ve ayrıca, annesi...

Sayfayı Paylaş