gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Muhtaçlara iyilik yapmak

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada muhtaçlara iyilikte bulunmak, düsmanini kahretmeye ve Allah (C.C.)in gazabini söndürmeye delalet eder. Çünkü, gizlice verilen sadaka Rabbin gazabini söndürür. Ancak sadaka verdigi adam günahkar birisi ise bu rüya makbul degildir ve rüya sahibinin yapacagi isten sakinmasi gerekir.

Muhtaçlara iyilik yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyilik

iyilik

Kişi iyilik yaparsa sevinecek demektir. İyilik gören ise sağlam ve değerli bir dost kazanacak demektir.Rüyasinda düsmüs bir insana iyilik ettigini gör-mek hayirdir. Rüyada iyilik etmek, hele düsmana yapilirsa çok ha-yirlidir. Zafer ve üstünlüge delalet eder. Bazi yorumculara göre, rüyada iyilik ettigini görmek, iyi kalplilige, dinde kuvvete, ahiret azabindan kurtulmaya isarettir. Rüyasinda...
  2. Muhtaç

Muhtaç

Bakınız; Fakir / Fakirlik.
  3. niyetim iyilik yapmak

niyetim iyilik yapmak

ben 4 yillik evliyim 2 kizim var ve benim esimin bi baskasindan oglu var yaklasik 5 yasinda ve bir birlerini hic görmemislerdi buna benim gönlüm razi olmadi ve gittim cocugu ve annesini buldum konustum cocugun resimlerini cektim esime gösterdim cok sevindi ve 1 hafta sonra benim kizimin dogum günü onun icinde kadindan izin aldim 3 kardes bir arada olsunlar istedim telefon numarami kadina...
  4. Dualariniza muhtacim...

Dualariniza muhtacim...

Kadinin halinden yine kadinlar anlar.... Yardim lazimdi size geldim... Kardesim icin Ayetel-kürsi, Salavat ve Salati tefriciye hatimleri yapiyoruz. Ayetel kürsi icin 313, Salati tefriciye icin 4444 duaya ihtiyacim var... Lütfen bizi yanliz birakmayin. 1 tane dua bi dakikanizi almaz lütfennnnn. Okudugunuz yada okumak istediginiz dualarin sayisini yazarsaniz sevinirim. Rabbim yar ve yardimciniz...

Sayfayı Paylaş