gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Muhtar cezaevinde intihar etti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Ankara'da Pavyonda Tanıştığı Gökçek Yıldız'ı (34) Yeni Bir Hayat Kurmak İçin Getirdiği Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde, 'Geri Dönmek İstediği' Gerekçesiyle Öldüren Muhtar Mehmet Ölçüm (44) Alanya 'L' Tipi Cezaevi'nde Çamaşır İpiyle Banyodaki Demire Kendini Astı.
    ANKARA’da pavyonda tanıştığı Gökçek Yıldız’ı (34) yeni bir hayat kurmak için getirdiği Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde, ’geri dönmek istediği’ gerekçesiyle öldüren Muhtar Mehmet Ölçüm (44) Alanya ’L’ Tipi Cezaevi’nde çamaşır ipiyle banyodaki demire kendini astı. Evli ve 3 çocuk babası olan Ölçüm’ün cesedi dün sabah bulundu. Mehmet Ölçüm, bıraktığı notta vicdan azabı çektiğini yazdı. Güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu Ölçüm’ün naylon çamaşır ipini çamaşırhanede aldığı eşyalarının altına sakladığı belirlendi.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet etsin

Muhtar cezaevinde intihar etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Erzurum'da, ilaç içerek intihar girişiminde bulunan hamile kadın, tedavi gördüğü hastanenin 7. katından atlayarak yaşamına son verdi. Peki neden? Ardahan'ın Göle ilçesi Yeniköy'de ikamet eden Yıldız Aşma (24), hayvansal ilaç içerek intihar etmek istedi. Yakınları tarafından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Aşma, acil servisteki müdahalenin ardından, gözlem...
  2. Polis memuru intihar etti

Polis memuru intihar etti

Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Akçagedik intihar etti. Ankara’nın Gölbaşı İlçesi’nde Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Mehmet Akçagedik, çalıştığı binanın 5’inci kat balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Neden intihar girişiminde bulunduğu henüz belirlenemeyen Akçagedik'in sağlık durumu kritik. Olay, bugün saat...
  3. kalbim intihar etti bu gece

kalbim intihar etti bu gece

kalbim intihar etti bu gece..yaralıydı..acı çekiyordu dayanamadı..engel olmak istedim,ama beni dinlemedi..zaten seni severkende dinlememişti..yaptığı asiliğin cezasını ikimizede ağır ödetti!!! sensizlik.. kısacık bi kelime sanki ama öyle uzun öyle büyük bi acıki.. sen bilemezsin... en zoru seninleyken sensiz olmakmış... ağlama kalbim değmez ona yalan bakışlara sığınmış seni,sevdiğine...
  4. Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim. * Ne?? - Ettim işte. * E nerden arıyosun şimdi çok yazmasın kapa ben ariyim bari. Para geçiyo mu oralarda sevaplarından kontör mü düşüyolar? - Ölmedim daha ama çok kötüyüm. * Oğlum sen ciddi misin? - Evet abi * Oğlum sen salak mısın? - Ya naapçam ben. * Naaptın önce onu bi de bana. - Lazervak içtim. * Neey? - Lazervak var ya abi onu diktim kafaya. * O ne lan?...
  5. 87 yaşında intihar etti

87 yaşında intihar etti

Evinin bahçesinde kendini astı. Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 87 yaşındaki bir kişi intihar etti. Taşkesti beldesinde yaşayan S.Ç., babası İ.Ç.'yi evinin bahçesinde hamak ipine asılı bir şekilde buldu. S.Ç., hemen durumu jandarma ve komşularına bildirdi. Cumhuriyet Savcısı ve jandarma ceset ve bahçede inlemelerde bulundu. Komşuları tarafından İ.Ç.'nin bir süredir akli dengesinde bozulma olduğu...

Sayfayı Paylaş