gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem 2 gelin saçı

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

salık gelin saçı modelleri gelin saçı modelleri salık muhteşem saçları muhteşem başı en
    Taçlı ve taçsız -topuz ve salık iki adet gelin saçı çok güzel çok beğendim her iki tipide seven melekler için.:)

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    birincisini cok sedim kızd baya guzel emegıne saglık

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Muhteşem 2 gelin saçı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin saçı

Gelin saçı

gelin saçı gelin sacı bukle at kuyruğu saçı bukle saç modelleri Düğün günü hem gelin hanımı, hem de damat beyin en önemli ve ömrünün en unutulmaz günüdür. O gün baştan ayağa kusursuz bir şıklık için, çok önceden hazırlıklar yapılır.Gelin hanımların işi ise damat beylerin işinden daha da zordur. Çünkü malum günde prenses gibi olması lazımdır. Ondan olaki biz de Meleklermekani.com olarak...
  2. Taşlı muhteşem gelin çiçekleri

Taşlı muhteşem gelin çiçekleri

Bembeyaz gelinlere yakışır taşlı gelin çiçekleri harikalar.Taşlı olarak ilk kez görüyorum ama yazın gelinlerin elinde bolca görüleceğe benziyor.Çünkü çok güzel ve zarifler.:)
  3. Saç Uzatan Muhteşem Formül

Saç Uzatan Muhteşem Formül

hızlı saç uzatan formül saç bakım önerileri saç bakım hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınıza kavuşmak için dünyaları vereceğinizi biliyoruz.Evde Yaptığınız Saç Bakımlarıda saç uzamansına yardımcı olur ama Saç uzatan muhteşem formülle dünyaları size biz veriyoruz melekler :D:D Bu uzun ve gür...
  4. Muhteşem Saçlar İçin İpuçları

Muhteşem Saçlar İçin İpuçları

muhteşem saçlar için sağlıklı saçlar için ne yapmalı Sağlıklı ve parlak saçlar artık hayal değil melekler :) Pek çok kozmetik firmasının çıkardığı ürünler ve evde kendiniz hazırlayabileceğiniz çeşitli bitkisel maskeler sayesinde sizin de saçlarınız gözalıcı görünebilir. Bu yazımızda muhteşem saçlar için yapmanız gerekenler uzmanların ağzından sizlere aktarıyoruz :) Naomi Watts ve...
  5. 2014 Muhteşem Gelin Saçı Modelleri

2014 Muhteşem Gelin Saçı Modelleri

gelin saçı modelleri, gelin başı modelleri, 2014 gelin saçı modası Bu yaz düğünü olacak Meleklerimiz için faydalı olacağına inandığımız bir konuyla sizlerleyiz. Birkaç sezondur devam eden doğallık modası bu yaz da saçlarda görülüyor. Eskiden olsa düğünlerde yapılan kule gibi kat kat saçlar, kaskatı kesilmiş sıkı topuzlar yerini daha doğal dalgalara, gevşekçe yapılan topuzlara ve şık...

Sayfayı Paylaş